Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-11-01

Motinai teko susidurti su didžiausia tėvų baime: kūdikis nekvėpavo tris minutes

  
Motinai teko susidurti su didžiausia tėvų baime: kūdikis nekvėpavo tris minutes
© Socialinių tinklų nuotr.

Prekybos centre su savo atžalomis laiką leidusi motina pastebėjo, kad vežimėlyje sėdinčiai dukrytei kažkas nutiko. Supratus, kas iš tiesų vyksta, jai teko susidurti su visų tėvų didžiausia baime. Vežimėlyje ramiai sėdėjusi mergaitė užspringo maistu.

vaizdo kamerų užfiksuotoje medžiagoje, moteris bando padėti savo dukrai, tačiau jai to padaryti nepavyksta. Kiti netoliese buvę žmonės atskuba streso ir baimės ištiktai motinai į pagalbą.
Netrukus prie moters su užspringusiu vaiku prieina du policijos pareigūnai. Vienas jų paima mažąją mergaitę į rankas, pasideda ant kelių ir daužydamas per nugarą bando atlaisvinti jos kvėpavimo takus. Kaip teigiama vaizdo įraše, 14 mėnesių amžiaus mergaitė nekvėpavo jau visą minutę.
 
Tuo metu mergaitės oda ima mėlynuoti. Kiekviena sekundė gelbstint jos gyvybę tampa labai svarbi. Tokioje stresinėje situacijoje labai svarbu išlikti ramiems. Būtent taip elgiasi šie policijos pareigūnai, nepasiduodantys ir iš visų jėgų besistengiantys padėti mergaitei vėl kvėpuoti. Išsigandusi mama gali tik stebėti jų veiksmus.
 
Praėjo kiek daugiau nei dvi minutės. Mergaitė vis dar nekvėpuoja, o jos mamą bando nuraminti praeiviai. Tačiau pareigūnai išlieka ramūs ir nepasiduoda. Po beveik trijų minučių pareigūnui Robertui Ayalai pavyko išvalyti užspringusios mergaitės kvėpavimo takus ir ji vėl gali kvėpuoti.
 
„Tiesiog tinkamu metu buvau tinkamoje vietoje“, – sakė mergaitės gyvybę išgelbėjęs pareigūnas.
 
 
 
  

Žymos: Sveikata, Vaikas, pagalba

Komentarai

Naujausi straipsniai