Sigita Limontaitė   |   zmones24.lt, tiesa.com   |   2011-10-10

M.Mikutavičius išpažįsta savo nuodėmes

  
M.Mikutavičius išpažįsta savo nuodėmes
© tvdb.lt
Marijonas Mikutavičius

Marijonas Mikutavičius – vienas iš Lietuvos žvaigždžių, apie kurį galėtum pasakoti nesustodamas. Kažkada svajonių jaunikiu vadintas vyras, dabar gali drąsiai papasakoti, kokių gyvenimo poelgių gailisi.

="text-justify: inter-ideograph; text-align: justify; line-height: 14.25pt; margin: 0cm 0cm 10pt; background: white">Išgyvenu dėl to, kad praradau vieną žmogų, kurį įskaudinau ir kurio tikrai nereikėjo prarasti... Ir viskas, ko kartais norisi, – atsukti laiką atgal ir tai pakeisti. Dar – neatsargiai vairuodamas vos nepražudžiau draugo. Tikrai esu pridaręs dalykų, dėl kurių tenka gailėtis.“, – rašo tinklalapis zmones24.lt. M. Mikutavičius prisipažįsta gyvenime stiprius jausmus jautęs keturioms moterims, tačiau ne visada galėjęs suteikti mylimosioms būtent to, ko joms reikėjo.
 
Žurnalui „Žmonės“ Marijus pasakojo, kad žmogus, neturintis pasitikėjimo, niekada negali būti geru partneriu. Jis absoliučiai nieko nevertas, nes negerbia ir nemyli savęs, vadinasi, dovanodamas kažkam savo gyvenimą jis vietoj savęs atiduoda tuščią vietą. Gal taip ir yra? Gal kartais bijai kitą žmogų apkrauti savo bėdomis, problemomis, todėl ir dedi į krūmus.
Į klausimą: kodėl ne kiekvieną kartą jo jausmai moteriai baigėsi vestuvėmis, Marijonas atsakė neišsisukinėdamas: „Du sykius mane metė. Trečią kartą... Palauk, o kuris iš jų yra trečias? Vieną kartą su moterimi tiesiog negalėjome būti kartu – kartais vien jausmo neužtenka. Kartais moteriai tiesiog negali pasiūlyti ko nors geresnio už seilėtus bučinius ir svaičiojimus apie įdomų gyvenimą kartu... Kartais pragmatiški sprendimai ima viršų, o tu, deja, tuo metu net neturi ką pasiūlyti. Labai dažnai nutinka, kad kai jautiesi labiausiai pasiruošęs save atiduoti, be meilės, daugiau nieko ir neturi. Galiausiai atsistoji ant kojų, pagaliau kaip vyras imi labiau savimi pasitikėti, pasijauti ramiau, o dalyti meilės ir nėra kam.“, – rašė zmones24.lt
 
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai