Tiesa.com   |   2010-09-17

M.Kalniečiui gims dukra

  
M.Kalniečiui gims dukra
© LNK nuotr.
Delininkaičio žmona Lijana (kairėje) ir Kalniečio - Mingailė (dešinėje).

Kol visa žiniasklaida fiksavo krepšininkų sutiktuves, LNK TV laida „Kažkas atsitiko“ gavo išskirtinį krepšininkų žmonų interviu. Moterys atviravo, jog net tris savaites jaudinosi, laukė, sirgo ir džiaugėsi dėl savo vyrų.

Vienintelė Roberto Javtoko žmona Vilma kartu su krepšininkais keliavo į Turkiją. Jai buvo leista gyventi viename viešbutyje ir net viename kambaryje su vyru Robertu! Deja, visiems iki vieno krepšininkams buvo liepta laikytis kuo toliau nuo žmonų, laikytis celibato ir visą energiją išlieti krepšinio aikštelėje.
O štai puikiai Pasaulio krepšinio čempionate pasirodžiusio Manto Kalniečio žmona Mingailė vyro grįžtant su medaliu laukė Lietuvoje. Ir ilgėjosi dvigubai: juk ji jau penktą mėnesį laukiasi judviejų vaikelio. Mingailė išsidavė, jog gruodžio mėnesį jiems turėtų gimti dukrytė. Moteris atviravo, jog Mantas net ir žaisdamas lemiamose varžybose nepamiršta žmonos ir vaikelio: „Po kiekvienų varžybų jis man visada skambino, klausdamas, kaip jaučiuosi, kaip vaikelis. Aš jam sakydavau – „Už tave dar papildomai du kumštukai laikomi.“

Tomo Delininkaičio ir Martyno Andriuškevičiaus žmonos taip pat sirgo už savo vyrus Lietuvoje. Moterys ne tik meldėsi, bet ir traukė iš spintų visus turimus talismanus, kad tik jų vyrai grįžtų su medaliais. „Vaikinai laikėsi prietarų - bandė ir nesiskusti, ir nesikirpti, ir skambint, ir neskambint... Ką darėm, ko nedarėm, vistiek sekėsi“, – paslaptis išdavė Martyno Andriuškevičiaus žmona Inesa.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai