Tiesa.com   |   2015-09-08

Meno terapija ir jos gydomoji galia (KONKURSAS)

  
Meno terapija ir jos gydomoji galia (KONKURSAS)
© „Obuolys“ leidyklos nuotr.
„Obuolys“ leidyklos komanda ir meno terapijos knygos Lietuvos pajūryje.
Nuostabių paveikslų kūrimas gali tapti maloniu ir raminančiu užsiėmimu.

Naujienų portalas „Tiesa“ ir leidykla „Obuolys“ pristato naujausią knygų tendenciją – meno terapiją. Iškeiskite stresą į atsipalaidavimą ir leiskitės į kūrybišką savęs pažinimo kelionę!

Nepraleiskite progos sudalyvauti puikiame KONKURSE ir laimėti meno terapijos knygą! Konkurso sąlygas galite išvysti apsilankę „Tiesos“ socialinėje paskyroje „Facebook“. 
Meno terapija – visame pasaulyje sparčiai populiarėjančios spalvinimo knygos suaugusiesiems. Spalvinimas nuramina smegenų dalį migdolą (lot. amygdala), kuri kontroliuoja mūsų emocijas ir stresą, todėl jaučiamas atsipalaidavimas, pagerėja koncentracija ir nuotaika, lavinami motoriniai įgūdžiai, vaizduotė, kūrybinis mąstymas, netgi įveikiama nemiga.
 
Spalvinimas – tai naujoji meditacija. Kūrybiškos, modernios ir sofistikuotos meno terapijos knygos visame pasaulyje tampa geriausiu pagalbininku norint įveikti stresą ir atsipalaiduoti. Priešingai nei mano daugelis, spalvinimas nėra tik vaikų užsiėmimas. Jau XX a. atsiradęs terapijos metodas šiuo metu išgyvena savo aukso amžių.
 
Dar prieš metus ši spalvinimo manija apėmė Prancūziją – šalį, kuri pirmauja Europoje pagal vartojamų antidepresantų kiekį. Ir ten, ir Jungtinėje Karalystėje bei JAV spalvinimo terapijos knygos neužleidžia perkamiausių knygų pozicijų.
 
Būdami vaikai, mes spalviname, tapome ir mėgstame visas vaivorykštės spalvas, bet gyvenime dažniausiai pradedame rinktis vieną ar kelias iš jų, o kitų teigiame nemėgstantys arba netgi nekenčiantys. Kodėl taip yra?
Holistinio gydymo specialistai mano, o tai patvirtina ir moderniausi šiuolaikiniai smegenų veiklos tyrimai, kad taip yra dėl tam tikrų energinių blokų, kurie neleidžia harmoningai sugyventi mūsų kūnui, dvasiai ir sielai. Nerimas, nepasitenkinimas, depresija, nemiga – tik kelios to pasekmės. Būtent čia į pagalbą ateina visame pasaulyje itin populiarėjanti meno terapija – spalvinimo knygos.
 
Siekdami dvasinės pusiausvyros, turime susigrąžinti į gyvenimą visas spalvas. Spalvinant ornamentus pajusite, kaip į gyvenimą sugrįžta džiaugsmas, ramybė ir optimizmas. Jūsų rankose atgyjančios iliustracijos leis pasimėgauti meno terapijos teikiamu atsipalaidavimu ir harmonija.
 
  

Žymos: Konkursas, Meno terapija, „Obuolys“ leidykla

Komentarai

Naujausi straipsniai