Tiesa.com   |   TV3   |   2014-07-25

M. Starkų ir V. Radzevičių į Australiją išsiuntė „Facebook“ sekėjai

  
M. Starkų ir V. Radzevičių į Australiją išsiuntė „Facebook“ sekėjai
© TV3
M. Starkaus teigimu, kelionė į Australiją – vienas teisingiausių jo sprendimų gyvenime.

Gerai pažįstami keliautojai Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius televizijos žiūrovams netrukus pristatys reportažus iš savo klajonių po Australiją. M. Starkus tikino, kad vyrai Australiją pasirinko todėl, kad taip patarė jų „Facebook” sekėjai.

 „Mūsų projektuose taip būna, kad keliauji po vieną šalį, rašai knygą apie kitą, o montuoji laidą apie trečią tuo pat metu. Kartais imi paskęsti žemynuose, šalyse, bet dabar mes visa galva panirę į Australiją“, – pasakojo keliautojas žurnalistas, televizijos prodiuseris Martynas Starkus, šį pavasarį ištisą mėnesį praleidęs Australijoje su bičiuliu žurnalistu ir sporto komentatoriumi Vytaru Radzevičiumi.
Paklaustas, kodėl šįkart kelias nuvedė į Australiją, Martynas sakė, kad kiekvieną žmogų kuri nors šalis traukia labiau nei kitos, o priežasčių tam surasti sunku: „Su Australija tas pats. Australija daugeliui atrodo kaip kokia Amerika. Toks nežinojimas visada verčia abejot arba bijot – šiuo atveju mes abejojom stereotipu. Net padarėm apklausą savo paskyroje socialiniame tinkle – kur mums vykti, ir 80 procentų mūsų sekėjų nubalsavo už Australiją. Dabar galiu pasakyti, kad šis sprendimas buvo vienas teisingiausių mano gyvenime.“
 
„Stereotipas, kad mes keliaujam seniena. Taip mes važinėjom prieš 7–8 metus, o dabar taip keliauti mums vis nelabai išeina. Norėtume, tačiau kitaip susiklosto aplinkybės, ir tu nieko negali padaryti. Šįkart turėjom gauti seną Land Roverį, bet atskridom į Brisbaną ir automobilio nebuvo, o kai 2000 kilometrų įveikę lauktąjį automobilį pagaliau pamatėm, supratom, kad nė metro su juo nepavažiuotum. Teko nuomotis ratus su palapine ant stogo“, – pasakojo M. Starkus.
 
Žinomi vyrai Australijoje ne tik aplankė įdomiausias vietas, bet ir sulaukė ten gyvenančių lietuvių dėmesio: „Sidnėjuje susirinko daugiau nei 50 žmonių, patys mus pasikvietė, suorganizavo susitikimą, išlydėjo į tolimesnį kelią. Jie tarpusavyje net nebuvo pažįstami – keitėsi adresais, kontaktais. Tai malonus siurprizas, taip misija įgauna prasmę. O su vienos lietuvės šeima suvedė atsitiktinumas – ieškojom kur pažiūrėt futbolo rungtynes, o patekom į vestuvių sutvirtinimo puotą.“
 
  

Žymos: Martynas Starkus, Kelionės, Australija

Komentarai

Naujausi straipsniai