Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-02

M. Markle sesuo Samantha televizijos eteryje atsiprašė už savo ir šeimos elgesį

  
M. Markle sesuo Samantha televizijos eteryje atsiprašė už savo ir šeimos elgesį
© Youtube stop kadras
Samantha Markle jau kurį laiką viešai „skalbia sesers skalbinius”.

Pirmą kartą Londone viešinti Meghan Markle sesuo Samantha atskleidė šio savo vizito priežastį. Pirmadienį ji dalyvavo populiarioje britų pokalbių laidoje, kurioje atsiprašė Sasekso kunigaikštienės už savo elgesį.

Laidos vedėjui paklausus, kokią žinutę Samantha norėtų perduoti Meghan, moteris paaiškino, kad jos šeima šiek tiek įsižeidė negavusi pakvietimo į vestuves. „Visų tų nemalonumų būtų buvę galima išvengti, jei tik mus būtų pakvietę į šventę. Nepaisant to, visi pasitarėme ir nusprendėme konfliktą užbaigti taikiai. Nori, tikėk, nori – ne, bet tai nereiškia, kad mylime tave mažiau“, – sakė Samantha.
Ji teigė, kad tarp šeimų kilus nesusipratimų, jie jautėsi įskaudinti ir elgėsi neapgalvotai. „Atsiprašau ir viliuosi, kad nuo šiol viskas pasikeis“, – žiūrėdama į kameras sakė moteris.
Kaip teigia Yahoo.com, Meghan ir Samantha nebendravo daugiau nei 10 metų. Nuo tos dienos, kai viešumoje pasirodė pranešimų apie tarp princo Harry ir buvusios aktorės užsimezgusius romantiškus santykius, Samantha dažnai duodavo interviu įvairioms televizijoms, kuriuose peikdavo savo netikrą seserį, o socialiniuose tinkluose išliedavo į ją nukreiptą pyktį.
 
To nepamiršo ir laidos vedėjas Jeremy. Jis pasiteiravo pašnekovės, kodėl ši su Megahn nesusisiekė pati, jai nepaskambino. „Jūs norite ją sugėdyti, tiesa?“ – klausė Jeremy.
 
Samantha teigė, kad taip ji elgiasi norėdama apsaugoti tėvą: „Galbūt britų karališkajame protokole parašyta, kad negalima nieko sakyti, tačiau kiti žmonės ėmė juoktis iš mūsų šeimos, tad nusprendžiau tam padaryti galą. Galbūt buvau šiek tiek įsiutusi ir išsiliejau socialiniuose tinkluose.“
 
 
Moteris taip pat ėmė gintis dėl praeitą mėnesį pasidalyto įrašo, kuriame princą Harry palygino su žiurkėnu. Ji sakė, kad tai turėjo būti linksmas, nusijuokti priverčiantis pranešimas.
 
Nors už šį interviu Samanthai niekas pinigų nemokėjo, kaip tai buvo daroma jos ir Meghan tėčiui, moteris už pasirodymą televizijoje buvo viešai kritikuojama interneto platybėse.
„Atsisakau žiūrėti šiandienos laidą, kadangi joje pasirodys įgelti visiems norinti Samantha, bandanti užsidirbti pinigų iš savo sesers ir ją peikianti. Bjauri moteris. Negaliu įsivaizduoti, kad žmogus taip galėtų kalbėti apie savo seserį“, – rašė internautė Lizzy.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
  

Žymos: Meghan Markel, Samantha Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai