Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2014-12-26

Londono Sharde – modernus šventinis šou

  
Londono Sharde – modernus šventinis šou Šventiškai švytinčiame Shardo ekrane skaičiuojamas iki 2015-ųjų likęs laikas.

Londone iki Naujųjų metų likęs laikas skaičiuojamas švytinčiame ekrane ant didžiausio Europos pastato Shardo.

72 aukštų dangoraižis tapo ir didžiausia Vakarų Europos meno instaliacija, kuria rengiamasi pasitikti 2015-uosius. Kiekvieną dieną iki gruodžio 31 d. 300 metrų aukščio pastatas atgyja ir džiugina londoniečius šviesų šou nuo 5 valandos vakaro iki vidurnakčio.
Ekranas, kuriame matomas trumpėjantis laikas iki švenčių, kasdien kitoks. Londoniečius džiugins patys įvairiausi šou elementai. Renginių organizatoriai ir įspūdingų šou meistrai į pramogų sąrašą įtraukė ir dūmų užsklandas, spalvotas lemputes, LED šviestuvus bei lazerius.
 
Meno kūrinys, pavadintas „Shardo žibintai“, sukurtas apdovanoto meno kolektyvo iš Jameso Bruges studijos. Autoriai tikino, kad jis turėtų „pabudinti dvasią ir Londono dinamiką“. Šiuolaikinio Londono simboliu tapęs Shardas lengvai atpažįstamas viso pasaulio gyventojų.
 
Shardo akcininkė ir viena iš idėjo autorių Irvine Sellar tikino, kad šiuo projektų tikėtąsi ne tik pradžiuginti žmones, bet ir šviesomis atskleisti pastato architektūrines subtilybes. „Shardo šviesos atspindi mūsų miesto įvairovę, energiją. Taip pat šis šou priartins mus prie viso pasaulio šventimo. Pavyzdžiui, Paryžiaus su Eifeliu, Niujorko su milžiniška eglute ir fejerverkais ar Sidnėjaus.“, - portalui dailymail.co.uk. Sakė I. Sellar.
 
 
 
  

Žymos: Pramogos Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai