Sigita Limontaitė   |   lnk.lt, tiesa.com   |   2011-11-22

LNK televizija įsigijo garsios laidos „Mano vyras gali“ rodymo teisę

  
LNK televizija įsigijo garsios laidos „Mano vyras gali“ rodymo teisę
© tvdb.lt
LNK pradės rodyti naują laida - \"Mano vyras gali\"

Nuo Naujųjų metų LNK, didžiausia lietuviško kapitalo televizija Lietuvoje, pasiūlysianti unikalaus populiarumo sulaukusį TV fenomeną „Lietuvos balsas“, žiūrovus nustebins ir dar vienu neregėtu TV šou „Mano vyras gali“ („My man can“), – skelbė lnk.lt.

LNK šią savaitę pasirašė bendradarbiavimo sutartį su 78 milijonams šeimų transliuojančios Vokietijos milžinės „ProSiebenSat.1“ padaliniu „SevenOne International“ ir įsigijo išskirtines teises kurti naują TV šou Lietuvos rinkai „Mano vyras gali“. Vienas sėkmingiausių TV šou praėjusiais metais Vokietijoje, numeris vienas užsienio formatas milijardinėje Kinijoje, ką tik parduotos teisės šou kurti Belgijoje, Nyderlanduose, Danijoje, transliuojamas Meksikoje, Indijoje, Brazilijoje, Pietų Korėjoje, Prancūzijoje, – rašė tinklalapis lnk.lt.
Žaidime „Mano vyras gali“ keturios moterys loš iš... savo vyrų. Tiksliau, iš jų gebėjimų ir galėjimų ką nors padaryti, bando vyrų drąsą ir įgūdžius. Ką gali padaryti jų vyrai? Kiek jie išdrįs? Kuri iš žaidime dalyvaujančių moterų geriausiai pažįsta savo antrąją pusę? O kuri iš jų per aukštai iškels kartelę ir jos partneris susierzins, neįvykdęs užduoties? Moterys lažinasi su varžovėmis, kad jos vyras gali įvykdyti tam tikras užduotis ir padaryti tai geriau už kitus. Vyrai stovi garso nepraleidžiančioje kabinoje ir nekantriai laukia, kada išgirs žmonos jam skirtą užduotį. Jokio akių kontakto, jokio garso, – rašė lnk.lt.
Šitas žaidimas – drąsos, žinių, sportinių gebėjimų ir daugybės įvairiausių įgūdžių, lemiančių pergalę arba pralaimėjimą, mišinys. Tačiau teisingai įvertinti savo vyrų gebėjimus gali tik moterys. O gal jis staiga pademonstruos neregėtus negirdėtus gebėjimus ir talentus, kurie visus nustebins?
  

Komentarai

Naujausi straipsniai