Tiesa.com   |   Lnk.lt   |   2012-11-27

Lietuvos top modelis per dieną uždirba 35 tūkst. litų

  
Lietuvos top modelis per dieną uždirba 35 tūkst. litų Kristina Tučkutė

Vilniaus senamiestyje, visai šalia Vokiečių gatvės, įsikūrusi viena sėkmingiausių Lietuvos manekenių Kristina Tučkutė.

Už šių namų jaukumą ir pro langą atsiveriančius švento Mikalojaus bažnyčios vaizdus buto šeimininkams kas mėnesį tenka pakloti kone 10 tūkstančių litų. Tačiau čia gyvenančiai manekenei Kristinai Tučkutei ir jos mylimajam naftos ir dujų pramonėje dirbančiam kanadiečiui Patricui tai ne vieninteliai namai, o tik, kaip jie patys sako, poilsio oazė tarp Europos ir Amerikos. Tokius pačius namus pora turi ir Paryžiuje bei Niujorke.
35 tūkstančiai litų – tokią sumą manekenė šiandien parsineša namo po vienos darbo dienos. Ši suma atrodo neįtikėtina net ir gerai žinomiems Lietuvos modeliams. Kristina nusišypso – jos nežino tik gimtajame krašte, tačiau Italijoje ar Amerikoje ją pažįsta visas mados elitas. O Kristinos kojas yra mačiusi kone kiekviena pasaulio moteris – jos puikuojasi ant bene žinomiausio pasaulyje pėdkelnių ir apatinių gamintojo pakuočių. Tiesa, savo kojų atvaizdą Kristina paskolino irgi ne už dyką – žinomam prekės ženklui tai atsiėjo milijoną litų per metus.
 
Tačiau tuos, kurie galvoja, kad sėkmingai dirbantis, 14 metų vyresnis verslininkas ir jauna gražuolė manekenė – pora iš išskaičiavimo, Kristina turi nuvilti. Moteris saugios ateities sau ir dukrai užtikrinti neskuba - pora gyvena šiandiena, nėra vienas kitam finansiškai įsipareigoję ir tuoktis neskuba.
 
„Man nereikia popieriuko, kad jausčiausi saugi, aš tvirtai stoviu ant kojų ir galėčiau išlaikyti ir save ir vaiką“, - patikina moteris.
 
Kristina sako, kad aukštesniuose socialiniuose sluoksniuose namuose sėdinčios ir tik savo išvaizda besirūpinančios moterys yra visiškai nevertinamos. „Turtingi vyrai reiklūs savo damoms“, - įsitikinusi manekenė.
Kristina atvira – jai gyvenime grožis uždirbo didžiulius pinigus. 14 metų ji paliko tėvų namus Klaipėdoje ir išvyko į Paryžių dirbti modeliu. Jai teko ypač greitai suaugti. Pirmi penkeri metai buvo labai sunkūs, tačiau grįžimas namo į Klaipėdą, į mokyklą, kurioje patyrė užgauliojimus dėl didelio182 cm ūgio ir lieknumo, Kristinai atrodė kaip pralaimėjimas.
 
 
 
 
  

Žymos: Modeliai

Komentarai

Naujausi straipsniai