Tiesa.com   |   2016-12-25

Lietuvių sukurto autobuso pirkėjas – pats Kalėdų Senelis!

  
Lietuvių sukurto autobuso pirkėjas – pats Kalėdų Senelis!
Įmonė pagamino specialų autobusą, kurio paskirtis – aptarnauti į Kalėdų Senelio būstinę atvykstančius turistus.

Jei per Kalėdas ketinate aplankyti Kalėdų Senelio rezidenciją Laplandijoje, galimas dalykas, kad šioje kalėdinių stebuklų šalyje jus sutiks ir tiesiai pas Kalėdų Senelį nugabens lietuvių kurtas autobusas.

Šį šventiškiausią užsakymą ne tik savo praktikoje, bet ir Lietuvos inžinerinės pramonės eksporto srityje įgyvendino mažųjų autobusų gamintoja bendrovė „ALTAS komercinis transportas“. Įmonė pagamino specialų autobusą, kurio paskirtis – aptarnauti į Kalėdų Senelio būstinę atvykstančius turistus. Tokį užsakymą pateikė bendrovės partneriai Suomijoje, o galutinis pagal specialius reikalavimus sukurto gaminio pirkėjas ir savininkas – tikrasis Kalėdų Senelis!
Pastarąjį užsakymą bendrovė vadina egzotišku. Įmonės direktorius E. Radzevičius pasakoja žinojęs, kam jis gaminamas, nes klientas pateikė tam tikrus specialius pageidavimus. Autobuso spalva, kaip įprasta Kalėdų Seneliui, buvo parinkta raudona. Ji dominuoja ir viduje, be to, interjere naudojami audinių raštai išmarginti šventiškais žiemiškais ornamentais.
 
Autobusas skirtas turistams, atskridusiems į Rovaniemio oro uostą, nuvežti į Kalėdų Senelio rezidenciją, esančią už trijų kilometrų. Autobusas pagamintas žemagrindis, plačiomis durimis, su galinga vidaus šildymo sistema ir specialiomis lentynomis bagažui.
 
„Įgyvendindami šį užsakymą jautėme didesnę atsakomybę nei įprastai, nors Kalėdų Seneliui pagaminome tik šią vieną originalią transporto priemonę, ir Senelis greičiausiai nebus didelius užsakymus teikiantis klientas. Bet tame regione nesame naujokai, – pabrėžia E. Radzevičius. – Kalėdų Seneliui pagaminto autobuso pavyzdys rodo, kad esame pajėgūs konkuruoti ne tik kainos atžvilgiu, bet ir kokybe, kai didžiausias dėmesys skiriamas gaminio funkcionalumui ir garantijai“, – sako bendrovės vadovas ir atkreipia dėmesį, kad Lietuvos inžinerinės pramonės įmonių eksporto rodikliai didėja visomis kryptimis, tarp jų ir į Suomiją, kurioje Europos mastu konkuruojama su Estija, Latvija, Čekija ir Lenkija.
 
  

Žymos: Autobusai, Kalėdų senelis, transpotas

Komentarai

Naujausi straipsniai