Tiesa.com   |   2017-07-04

Lietuvių kurtą produktą britai paskelbė metų gaminiu

  
Lietuvių kurtą produktą britai paskelbė metų gaminiu Lietuvišką produktą pamėgo ir britai.

Lyderiaujantis britų sveiko gyvenimo būdo žurnalas „The Green Parent“ kasmetiniuose sveikatai ir aplinkai draugiškų produktų apdovanojimuose įvertino natūralų lietuvišką gaminį.

Liepos 1-ąją prestižinių „The Green Parent Beauty Awards 2017“ apdovanojimų prizininku paskelbtas lietuviškame ekologiniame „Mėtos“ ūkyje gaminamas augalinis ekstraktas kūdikiams.
„Jau daugelį metų natūraliais kosmetikos ir maisto produktais prekiaujame Baltijos šalyse. Mūsų gaminius pamėgę vietos sanatorijos ir sveikatinimo įstaigos. Tačiau būti pastebėtiems ir įvertintiems Vakarų šalyse – ypač malonu. Tebūna tai padrąsinimas ir kitiems lietuvių gamintojams“, - teigia „Mėtos“ įkūrėjai, Gražina ir Mindaugas Vyskupaičiai.
 
„The Green Parent“ – tai Didžiojoje Britanijoje lyderiaujantis sveiko gyvenimo būdo ir atsakingos tėvystės žurnalas, pasirodantis du kartus per mėnesį ir leidžiamas nuo 2002 metų.
 
Kasmet žurnalas organizuoja sveikos grožio industrijos apdovanojimus bei skirtingose suaugusiųjų ir vaikų veido bei kūno priežiūros produktų kategorijose paskelbia auksinio, sidabrinio ir bronzinio apdovanojimo laimėtojus.
 
Apdovanojimuose nominuojamus produktus atrenka ir vertina nepriklausoma „The Green Parent“ ekspertų komisija. Atrankoje gali dalyvauti tik etiškais verslo principais besivadovaujančios kompanijos. Šiemet ekspertai ištestavo daugiau kaip 5000 produktų, vertindami jų kokybę, efektyvumą, natūralumą, jutimines savybes, pakuotę ir bendrą produkto išvaizdą.
 
 
  

Žymos: Gydomieji aliejai, Eteriniai aliejai

Komentarai

Naujausi straipsniai