Tiesa.com   |   2015-12-30

Lietuvio atkaklumas kilnaus tikslo vardan

  
Lietuvio atkaklumas kilnaus tikslo vardan
© Asmeninio archyvo.
R. Vristiuk iškeliaus siekti tikslo vos už kelių dienų.

Ar kada galvojote išpildyti savo didžiausią svajonę kartu padedant kitiems? Visiškai netrukus, 2016-uosius metus Londone gyvenantis lietuvis Ruslanas Vristiuk pradės išskirtinai ir kilniai.

Sausio 1-24 dienas su didele kuprine ant pečių atkaklus vyras praleis Argentinoje, Pietų Amerikoje, kur kops į aukščiausią už Himalajų kalnyno ribų esančią Amerikos viršūnę „Aconcagua”. Jos aukštis siekia net 6962m!
„Noriu šią kelionę prisiminti ne tik gerais įspūdžiais, bet ir gerais siekiais, tad surinktos lėšos bus skiriamos labdaros organizacijai „St.Mungos Broadway”, kuri teikia pagalbą ir prieglobstį benamiams”, – atviravo Ruslanas.
 
„St Mungo’s Broadway” kasnakt suteikia nakvynę daugiau nei 2,5 tūkst. benamių. Kiekvienais metais pagalbos iš jų sulaukia dešimtys tūkstančių vargstančių žmonių. Organizacijos vizija: nei vienas iš mūsų neturi gyventi gatvėje, todėl reikia ištiesti ranką ir suteikti žmonėms taip reikiamą pagalbą.
 
Jeigu ir Jūs norite palaikyti lietuvį šios kilnios idėjos ir pavydėtino tikslo vardan, tai galite padaryti nuspaudę čia.
 
Taip pat sužinoti apie Ruslaną daugiau galite skaitydami „Tiesos” interviu: Lietuvio širdyje – pozityvumo ir nuotykių troškulys
  

Žymos: Labdara, Londono lietuvis, Atkaklumas

Komentarai

Naujausi straipsniai