Tiesa.com   |   2012-12-04

Lietuviai iššlavė bilietus į Robbie Williamso koncertą

  
Lietuviai iššlavė bilietus į Robbie Williamso koncertą Pagaliau įvyks ilgai lauktas R. Williamso koncertas ir Baltijos šalyse.

Kitą vasarą Estijoje įvyksiantis dainininko Robbie Williamso koncertas gerbėjus privertė sukrusti dar prieš viešos prekybos bilietais pradžią. Per išankstinės prekybos savaitgalį parduota daugiau nei trečdalis bilietų į rugpjūčio 20-ąją Talino Dainų slėnyje vyksiantį vienintelį Baltijos šalyse Robbie Williamso šou. Tarp jų – ir didžioji dalis Lietuvos rinkai skirtų bilietų.

Išankstinės prekybos rezultatai patvirtino, kad Robbie Williamsas – tas atlikėjas, kurio koncertą trokšta pamatyti daugybė žiūrovų. Tokio pirkėjų aktyvumo Baltijos šalyse neteko stebėti jau ketverius metus – nuo tada, kai Taline koncertavo dainininkė Madonna.
„Paaiškėjo, kad nepakankamai įvertinome Lietuvos publikos norą pamatyti šį koncertą – keturis penktadalius mūsų šalies rinkai skirtų bilietų išpirko „BDG klubo" nariai. Pavyko susitarti, kad Lietuvai bus skirtas papildomas kiekis bilietų, tačiau dėl jų mūsų šalies publika konkuruos su Rusijos, Latvijos, Suomijos, kuriose jau aktyviai vykdoma koncerto Taline reklama, žiūrovais. Tai bus vienintelis Robbie koncertas Baltijos šalyse ir Rytų Europoje – esame gavę patvirtinimą, kad papildomi koncertai šiame regione nebūtų rengiami, net ir pardavus visus bilietus", – komentavo dainininką pakvietusios didžiausios Baltijos šalių koncertų agentūros „BDG Music" atstovas Deividas Afarjanc.
 
Dainininkas savo gerbėjus pakvies į 17 išskirtinių pasirodymų dešimtyje valstybių. Robbie Williamso koncertai vyks Londono „Wembley“, Miuncheno Olimpiniame, Milano „San Siro“ ir kituose žinomuose Europos stadionuose. Koncertų grafike pirmą kartą atsidūrė ir Estija.
Iš trijų valstybių sostinių koncertui pasirinktas Talinas, nes šio miesto Dainų slėnis sutalpins didžiausią Robbie gerbėjų minią. Nėra abejonių, kad koncertas sudomins ne vienos užsienio šalies žiūrovus – daugelyje valstybių Robbie pasirodymai nenumatyti, o organizatorių patirtis rodo, kad dėl jo koncertų gerbėjai mielai keliauja po visą Europą.
 
Kad susidomėjimas dainininko pasirodymais – milžiniškas, parodė praėjusią savaitę surengti trys jo koncertai Londone. 50 tūkstančių bilietų į tris pasirodymus O2 arenoje parduoti greičiau nei per valandą – užsiregistravusių juos įsigyti žiūrovų buvo daugiau nei 2,5 milijono.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai