alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-09-19

Lenktynininkas S. Brundza atskleidė pikantišką detalę iš A. Brazausko asmeninio gyvenimo

  
Lenktynininkas S. Brundza atskleidė pikantišką detalę iš A. Brazausko asmeninio gyvenimo
© LNK
Stasys Brundza

Ar prezidentui galima mylėti? Kaip prezidentui ramiai gydytis nuo mirtinos ligos? Kaip vertinti prezidento vyriškas ašaras – kaip stiprybės ar silpnybės ženklą? Šį ketvirtadienį antrą vakarą iš eilės LNK pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – Lietuvos prezidentai iš arti.

„Kas galėtų patikėti, kad Almos žodis – paskutinis?“ – atskleis diplomuota žurnalistė, projekto „Nedelsk“ iniciatorė ir vadovė Agnė Zuokienė, kurios sūnaus Domanto krikšto tėvai – Valdas ir Alma Adamkai.
„Fenomenalios atminties žmogus, vienintelis Lietuvos prezidentas, net bobutes provincijoje šokdindavęs. Jis mylėjo moteris ir buvo džentelmenas“, – teigs žurnalistas Vilius Kavaliauskas, parašęs knygą apie prezidentą Algirdą Brazauską.
 
„Slystelėjo ant drėgnos medienos, ir, žiūriu, krenta Brazauskas žemyn galva iš medžioklinio bokštelio“, – pasakos buvęs lenktynininkas, verslininkas Stasys Brundza. Vyras papasakos ir apie kelionę automobiliu po Europą su prezidentu, kurioje A. Brazauskas keliavo ne vienas, o su žmona vėliau tapusia Kristina.
 
Kodėl graudinosi dabartinis prezidentas Gitanas Nausėda, dėl ko reitingus ir įvaizdį paaukojo A. Brazauskas? Pokalbių laidoje „Valanda su Rūta“ – jau šį ketvirtadienio vakarą, 20.00 val., tik per LNK.
  

Žymos: Algirdas Brazauskas, Agnė Zuokienė, Valdas ir Alma Adamkai

Komentarai

Naujausi straipsniai