Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2012-10-30

Kunigaikštienę fotografavęs paparacis bus areštuotas

  
Kunigaikštienę fotografavęs paparacis bus areštuotas Kate ir Williamas įsiutę dėl privačių nuotraukų publikavimo.

Paaiškėjo, kad Prancūzijos policija ruošiasi areštuoti paparacį, kuris nufotografavo Cambridgo kunigaikštienę be liemenėlės atostogų metu. Fotografo tapatybė buvo nustatyta, pasitelkus privatų detektyvą, pranešė Dailymail.co.uk.

Skandalingos nuotraukos buvo publikuotos šių metų rugsėjį, kai princas Williamas ilsėjosi su savo žmona giminaičio viloje, Provanso regione. Nuotraukos pirmiausia pasirodė prancūzų žurnale „Closer“ ir po to išplito kitose šalyse, įtraukiant Italiją ir Airiją.
Po įvykio princas Williamas sakė, kad tai padaręs fotografas turi būti nubaustas. Dėl griežtų privatumo įstatymų, galiojančių Prancūzijoje, panašu, kad tai įvykdyti karališkosios šeimos atstovams bus įmanoma. Jei toks asmuo bus pripažintas kaltu, jam gresia iki vienerių metų kalėjimo ir 36 000 svarų bauda už teisių į privatumą pažeidimą.
 
Slaptas šaltinis iš artimos aplinkos teigė, kad policijai jau žinoma įtariamojo tapatybė ir netrukus jis bus perduotas apklausai. Žurnalo „Closer“ redaktorė Laurence Pieau buvo pasamdžiusi laisvai samdomą fotografą, kuris sektų Kate ir Williamą atostogų metu, tačiau ji atsisakė įvardinti konkretų asmenį, nes įstatymas saugo žurnalistų privatumą. Redaktorė sakė, kad Williamas ir Kate per audringai reaguoja į nuotraukas, nes jose nieko blogo nefiksuojama. Anot jos, jie tiesiog mėgaujasi gyvenimu ir tai yra gražu.
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William

Komentarai

Naujausi straipsniai