Tiesa.com   |   2011-01-12

Kokių vyrų bijo Bjelle?

  
Kokių vyrų bijo Bjelle?
© TV3
Mažame kaimelyje augusi Bjelle sako, kad minimalių galimybių aplinka padėjo išsiugdyti veržlumą.

Specialiai „Lietuvos talentams“ susibūręs trio „Bjelle ir PERU“ ne tik pateko į projekto finalą, bet ir muzikos žinovų jis tituluojamas metų atradimu. Grupės lyderė – aštuoniolikmetė Raminta Naujanytė-Bjelle iš Ukmergės sužavėjo ne vienu talentu. Ji kuria dainas, skambina gitara, pianinu, kontrabosu, kanklėmis ir apdovanota gražiu balsu. Todėl nieko keisto, kad, klausantis jos jausmingų dainų, ne tik projekto teisėjui Marijui Mikutavičiui gerklę spaudžia.

„Mano svajonė yra sukurti kuo daugiau įvairių stilių dainų, kad kiekvienas klausytojas galėtų pasiimti tai, ko nori“, – sako Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje chorinio dirigavimo besimokanti Bjelle.
Meniškos sielos merginai neužtenka vien muzikos. Dar viena jos aistra – tapyba ant neįprastų paviršių: malkų, tapetų, akmenų, vinių ir kitko.
 
Komunikabili ir daug kuo besidominti Bjelle turi tik vieną keistą baimę: „Nežinau kodėl, bet bijau storų pagyvenusių vyrų.“
 
Mažame kaimelyje prie Ukmergės augusi Bjelle sako, kad minimalių galimybių aplinka padėjo išsiugdyti veržlumą, norą siekti tobulumo visose srityse. Panašu, kad bent jau „Lietuvos talentų“ scenoje jai tai pavyksta.
 
„Jei laimėtume „Lietuvos talentus“ ir pagrindinį prizą – 10 tūkst. eurų, tai už savo dalį nupirkčiau visoms draugėms po rankinę, draugui automobilį ir apartamentus“, – pusiau juokais kalbėjo Bjelle.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai