Tiesa.com   |   2010-11-02

K.Krysko ir S.Skambinas susituokė?

  
K.Krysko ir S.Skambinas susituokė?
© LNK
Triukšmas dėl neva slaptų Karinos bei Sauliaus vestuvių kilo ne atsitiktinai.

Nors dainininkė Karina Krysko ir jos mylimasis šokėjas Saulius Skambinas Lietuvoje nebuvo tik pora savaičių, grįžę iš paslaptingos kelionės iškart pateko į gandų sūkurį. Ar iš tiesų į užsienį jiedu važiavo susituokti? Ar gali būti, kad Karinos bei Sauliaus šventė buvo surengta toli nuo Lietuvos krantų, laive Viduržemio jūroje, o svarbiausiojo įvykio liudininke tapo Karinos kolegė Ingrida Martinkėnaitė?

="text-align: left">„Manau, kad čia buvo jų atsakas į visas paskalas apie vestuves. Juos tikrai erzina, kai žurnalistai nuolat skambina ir klausia, kada vestuvės“, - intriguoja Ingrida.
 
Triukšmas dėl neva slaptų Karinos bei Sauliaus vestuvių kilo ne atsitiktinai. Juk visai neseniai abu prisipažino: susiremontavę namus bei sustygavę naują verslą jie iš tiesų mąsto apie santuoką. Saulius Skambinas ne sykį atvirai pasakojo, jog labiau už viską trokšta vaikų. Iškart po tokių pareiškimų, spaudoje išvydome nuostabią Karinos bei Sauliaus fotosesiją ir vestuvinius kvietimus. O netrukus sužinojome: Karina, Saulius ir dar dvidešimt jų draugų išvyksta į paslaptingą kelionę, kuri neoficialiai buvo pakrikštyta judviejų medaus mėnesiu...

„Tai buvo įspūdinga kelionė, apie kurią visada svajojau”, - prisipažins Karina Krysko. Saulius Skambinas tvirtina, kad prabangiame kruize išsipildė ir jo svajonės. Ar gali būti, kad išvykę į paslaptingą kelionę, jie sumainė aukso žiedus?

„Keturioliktame laivo aukšte atradau neįtikėtino grožio koplytėlę, kurią parodžiau Karinai ir Sauliui. Ten betrūko tik daugybės gėlių, kad tuoktuvių ceremonija būtų įsimintina“, - intriguoja Ingrida Martinkėnaitė.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai