Egidijus Gubinas   |   2015-10-15

Ką sako mokslininkai apie reinkarnaciją ir karmą

  
Ką sako mokslininkai apie reinkarnaciją ir karmą
© Pixabay.com
Jeigu to neegzistuotų, mes apie tai ir nekalbėtume, nes juk nėra diskusijų apie žalią dramblį.
Jeigu žmogus visą gyvenimą viską kaupė – jam bus duotas žiurkės kūnas. Jeigu žmogus labai norėjo skraidyti – gaus paukščio kūną. Jeigu žmogus visą gyvenimą visus kritikavo ir ant visų pyko, tai gaus ežiuko kūną.

Vienas garsiausių pasaulyje medikų, tyrinėjusių pomirtinį gyvenimą yra R. Moudis. Jis savo knygoje „Gyvenimas po gyvenimo” aprašė žmonių patyrusių klinikines mirtis, patirtis. Savo knygoje jis tikina patikėjęs sielos amžinybe, nes pats tai patyrė.

Keletas citatų iš jo knygos: „Visi kentėjimai išblėsta”; „Judėjau didžiuliu greičiu juodame vakuume”; „Tai – visiškos ramybės jausmas. Nebuvo jokios baimės”; „Atsidūriau labai tamsiame ir giliame slėnyje. Vėliau vis pagalvodavau: „Štai tik dabar suvokiu, ką reiškia Šventojo Rašto žodžiai mirties šešėlių slėnis. Juk aš ten buvau! Ten!”; „Grįžęs verkiau visą savaitę vien todėl, kad turiu vėl gyventi šiame pasaulyje, gyventi po to, kai pabuvau aname”;„Tenai man atsivėrė ištisas naujas pasaulis! Dargi pagalvojau: „Kaip praturtėjo mano protas! Kiek nauja įgijau!”;„Girdėjau balsą, sakantį man, jog turiu grįžti. Ir nė kiek nebijojau…”
Jeigu labai ilgai nesivelti į mokslines polemikas apie reinkarnaciją, tiesiog paprastas pavyzdys yra toks, kad jeigu to neegzistuotų, mes apie tai ir nekalbėtume, nes juk nėra diskusijų apie žalią dramblį ar apie rožinį begemotą.
 
Jim Tucker – akademikas mokslininkas jau 15 metų tyrinėjantis vaikų istorijas iš praeitų gyvenimų, taip suteikdamas įrodymų apie reinkarnaciją. Šia tema tyrinėdama vaikus, rimtai domisi mokslininkė Karol Bauman. Lietuvoje vienas žinomiausių mokslininkų, kuris pripažįsta pomirtinį gyvenimą, yra Jurgis Brėdikis. Taigi visų ir neišvardinsi, tiesiog mes turime pasirinkimą tikėti tuo ar gyventi tik šia diena.
 
Žemėje pagal 2010 m. mirčių statistiką, kas sekundę miršta beveik du žmonės (2010 World Population Data Sheet). Žinant tokią statistiką, žmogui ganėtinai sudėtinga jaustis laimingu, nes gyvenimas išties labai trumpas. Jeigu mes neatrandame aukščiausio gyvenimo tikslo, tai, pasak vedų, sukamės gyvenimo karuselėje iš vieno kūno į kitą.
 
Kaip teigia reinkarnacija ir karma besidomintis amerikiečių mokslininkas S. Rosen, žmogus gauna tokį kūną, kuris atitinka jo norus, kuriuos jis sukaupė šio gyvenimo eigoje. Jeigu žmogus visą gyvenimą viską kaupė – jam bus duotas žiurkės kūnas. Jeigu žmogus labai norėjo skraidyti – gaus paukščio kūną. Jeigu žmogus visą gyvenimą visus kritikavo ir ant visų pyko, tai gaus ežiuko kūną”.
Kokie yra reinkarnacijos ir karmos požymiai mūsų gyvenime
 
Visų pirma, mes neturėtumėme džiaugtis šiuos požymius atradę savo draugų ir artimųjų tarpe, kadangi kiekvieno mūsų praeitis nėra ideali, tiesiog tie ženklai mums turėtų priminti, kad elgdamiesi prieš Visatos valią mes neišvengsime pasekmių. Vienoje vedinių knygų „Garuda Purana“ yra aprašomos pasekmės, kurios laukia žmogaus atliekančio nuodėmingus veiksmus.
 
Tas, kas vogė knygas, gali gimti aklu kitame gyvenime.
 
Karvių žudikais tampa kuprotu arba silpnapročiu. Todėl, ko gero, šiame amžiuje tiek daug žmonių sergančių protinėmis ligomis. Tas, kas deda nuodus kitam į maistą, irgi tampa silpnapročiu.
Kas skriaudžia karves arba spardo kitus gyvūnus – tas turės problemų su kojomis. Pyktis iš žmogaus dažniausiai išeina per kojas, todėl pykdami žmonės dažniausiai spardosi ir trypia. Moterys, kurios šoka, ypatingai indiškus šokius, tampa ramesnėmis.
 
Tas kas užmušė nekaltą merginą, suserga raupsais.
 
Vartojantis svaigalus ir narkotines medžiagas, praranda dantų spalvą, ir turi problemų su dantų ligomis.
 
Turintys priklausomybę nuo narkotinių medžiagų ir alkoholio, gali gimti vilkais arba šunimis, kurie puola žmones.
 
Pas tą žmogų, kuris valgo saldumynus vienas ir nesidalina su kitais, gali atsirasti problemų su skydliauke.
Tas žmogus, kuris dėl didžiavimosi įžeidžia mokytoją, gimsta epileptiku, todėl jis pastoviai krenta.
 
Raudonveidžiu tampa tas žmogus, kuris labai daug valgo mėsos, miško žvėrys negyvėlio kūną pradeda valgyti nuo veido. Kas pardavinėjo mėsą, gimsta nevykėliais.
 
Plikė, reiškia, kad žmogus galėjo padeginėti miškus, todėl išdegęs miškas atrodo negražiai kaip ir plikė.
 
Problemos su nagais, reiškia, kad žmogus vogė auksą, todėl negali juo puikuotis.
 
Kiaulėmis tampa tie, kurie teršia aplinką.
 
Kas nedaro gerų darbų kitiems, tampa ubagais ir taip kenčia nuo bendravimo trūkumo.
 
Tai keletas reinkarnacijos požymių aprašytų vedose, kurių galime susilaukti nesilaikydami karmos įstatymų. Nepriklausomai nuo mūsų tikėjimo, karmos įstatymai visiems vienodi.
 
Vedose aiškinama, kad kiekvienas veiksmas: geras ar blogas,  turi atoveiksmį. Kitaip tariant, žmogui atlyginama už viską, ką jis yra padaręs, ir padarys ateityje. Pavyzdžiui, jeigu sutuoktinis yra ištikimas, atlieka tėvo ir vyro pareigas, jis sulaukia atoveiksmio, kuris gali pasireikšti įvairiai.
 
Tarkime, vyrui gali sektis darbe, jo žmona gali susilaukti gabių vaikų ir pan. Tačiau jeigu žmogus vartoja alkoholį, žiūri pornografinius filmus, rūko, apgaudinėja, įžeidinėja – tai jau yra destruktyvūs veiksmai, už kuriuos sulaukiama atitinkamų atoveiksmių.
 
Karmos dėsnis priverčia išgyventi savo veiklos reakcijas. Pavyzdžiui, jei darome gera kitiems, būsime palaiminti grožiu, turtu, išsilavinimu ir kt.
 
Kita vertus, jei gyvoms esybėms sukeliame skausmą ir kančias, patiems teks kentėti ir patirti skausmą.
 
Vedose karma aiškinama kaip moralės dėsnis, kuris reiškia, kad kaip žmogus elgėsi anksčiau, tokia yra jo dabartis, o savo dabartiniais veiksmais jis nulemia savo ateitį.
 
Daugiau informacijos galite rasti Egidijaus Gubino tinklaraštyje. 
 
 
  

Žymos: Egidijus Gubinas, Karma

Komentarai

Naujausi straipsniai