Tiesa.com   |   2010-10-11

Jurgis ir Erica emigruoja? (papildyta)

  
Jurgis ir Erica emigruoja? (papildyta)
© LNK
Laida „Kažkas atsitiko” skelbia, kad Jurgis nebepragyvena iš muzikos Lietuvoje.

LNK laida „Kažkas atsitiko” išplatintame pranešime rašo apie garsiausių Lietuvos žvaigždžių emigraciją. „Eurovizijoje“ blizgiomis trumpikėmis sužibėjęs „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis ir jo žmona, grupės „Skamp“ vokalistė Erica Jennings, jau netrukus iškeliaus į Kolumbiją.

="text-align: left">Mat iš dainininko duonos šeimai pragyventi darosi vis sunkiau. Jurgis guodėsi, kad jį ir Ericą iš Lietuvos veja pilvotų valdininkų požiūris į muzikantus. Esą, suprasdami vis blogėjančią Lietuvos gyventojų padėtį, šie muzikantai savanoriškai atsisakė jiems priklausančių tėvystės išmokų, tačiau už pasiaukojimą gavo špygą! O štai Kolumbijoje Jurgis ir Erica ketina sužavėti garsiausius Kolumbijos muzikos prodiuserius. Juk Kolumbijoje yra net 44 milijonai gyventojų, o šalis garsėja savo pasaulinio garso dainininkais, tokiais kaip Šakira, ir muzikinė rinka ten gerokai didesnė.

Papildyta

Portalas 15min. skelbia, kad Jurgis neigia LNK išplatinto pranešimo informaciją esą jis su šeima emigruoja iš Lietuvos. „Mes į Kolumbiją išvykstame maždaug trims mėnesiams, migruojame, ne emigruojame. Kodėl buvo paskelbta kitaip, nežinau. Turbūt kažkas norėjo sulaukti daugiau dėmesio savo laidai“, – piktinosi „InCulto“ lyderis Jurgis Didžiulis.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai