Tiesa.com   |   2010-09-23

Iš Plungės į sostinę - lėktuvu

  
Iš Plungės į sostinę - lėktuvu
© TV3 nuotr.
O.Kolobovaitė - operos dainininkė.

Ateinantis šeštadienio vakaras tikru iššūkiu taps ne tik TV3 projekto „Šok su manimi“ kūrybinei grupei, bet ir konkurso dalyvei solistei Onai Kolobovaitei. Beveik kaip Holivudo filme, šį kartą į tiesioginę transliaciją ji lėktuvu skubės iš Plungės.

„Šok su manimi“ šou žiūrovai jau pastebėjo, kad projekte dalyvaujantys scenos žmonės dažnai nesulaukia bendrų rezultatų pabaigos. Šeštadienio vakarą jie ne tik šokiu mėgaujasi, bet dažnai ir į suplanuotus iš anksto pasirodymus skuba. Onai šį savaitgalį teks itin sunki užduotis. Dar prieš sutikdama dalyvauti projekte ji buvo pažadėjusi dalyvauti Mykolo Oginskio festivalyje, kuris vyks Plungėje. Solistės pasirodymas baigsis pusę septynių, o tai reiškia, jog ji teturės tik pusvalandį įveikti daugiau nei 285 kilometrus ir atsirasti tiesioginiame TV3 šou.
„Onutei jau yra tekę skubėti į tiesioginį eterį. Laimei, aną kartą atstumas buvo nedidelis ir TV3 žiūrovai ją pamatė laiku. Šį kartą turime išspręsti sunkesnę užduotį, tačiau vieną mylimiausių šou gerbėjų porą žiūrovai tikrai pamatys, jei tik nesutrukdys oro sąlygos. Jau suderinome specialų skrydį iš Plungės į Vilnių, kad tik Ona spėtų pasirodyti su Andriumi Butkumi, kurie ruošia aistringąjį tango pasirodymą“, – apie esktremalią „Šok su manimi“ situaciją pasakoja projekto vadovė Neringa Kavaliauskienė.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai