Tiesa.com   |   TV3.lt   |   2012-10-31

Gruzijoje vyks lietuvių išlikimo šou „Pilis“

  
Gruzijoje vyks lietuvių išlikimo šou „Pilis“ Kurti įvairių projektų į Gruziją lietuviai vyksta vis dažniau.

Gruzijoje filmuojamame išlikimo šou „Pilis“, savo drąsą pasiryžo išbandyti būrys lietuvių. Realybės šou kūrybinė stovykla – autentiškoje, ką tik renovuotoje pilyje Gruzijoje, kuri pribloškia grožiu ir didybe. Tautiečiai – pirmieji pilies šeimininkai.

Išlikimo šou „Pilis“ kuriančių lietuvių prodiuserinių kompanijų jungtinės pajėgos šiuo metu gyvena ir dirba Gruzijoje. Neseniai šioje šalyje nufilmuotas TV3 serialas „Vyno kelias“ sulaukė didelio tarptautinio dėmesio. Jo prodiuseris Rolandas Skaisgirys dar pirmųjų kelionių į Gruziją metu ėmė svarstyti nuotykių ir išlikimo šou „Pilis“ idėją.
„Pasaulis dabar toks kosmopolitiškas, viskas artima. Bet kultūros vis vien išlieka savitos, ir žmonės, nublokšti į kitas šalis, aiškiai pajaučia didžiulius skirtumus, – sako R. Skaisgirys. – Kai pamačiau įstabiąją pilį, kuri stūkso kryžkelėje tarp Gruzijos, Armėnijos ir Turkijos, buvau pakerėtas. Kilo mintis išbandyti, kaip mūsų kultūros žmonės – lietuviai – išsilaikytų visiškai kitų tradicijų šalyje, juo labiau – kitame laikotarpyje, turėdami šansą kliautis tik savimi, savo instinktais ir charakteriu.“
 
Ką tik iš Gruzijos į Lietuvą sugrįžęs prodiuseris teigia, kad tenykštėje pilyje apsigyvenusiems lietuviams – šou dalyviams, – kurie į Gruziją vyko net dviem skirtingomis grupėmis, jau teko didžiulis šio regiono žiniasklaidos dėmesys. „Pristačiau ‚Pilies‘ projektą didžiausioms Gruzijos televizijoms. Netrukus į pilį pasmalsauti, kaip joje gyvena lietuviai, ėmė plūsti žurnalistai. Šis projektas jau sulaukė atgarsio ir užsienio žiniasklaidoje“, – pasakoja R. Skaisgirys.
 
Pirmieji realybės šou „Pilis“ dalyviai iš Lietuvos į išlikimo dramą toli nuo namų dar spalio 14-ąją leidosi nežinodami nei kelionės tikslo, nei vietos, vedini tik smalsumo ir nuotykių troškulio.
 
 
  

Žymos: Gruzija, Lietuviai Pasaulyje, Lietuviai

Komentarai

Naujausi straipsniai