Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-10-15

Gimtadienio proga Hugh Jackmanas pasidalino neįprastu kadru iš asmeninio gyvenimo

  
Gimtadienio proga Hugh Jackmanas pasidalino neįprastu kadru iš asmeninio gyvenimo
© Socialinių tinklų nuotr.
Prieš kelias dienas žinomas aktorius Hugh Jackmanas atšventė 50-ąjį gimtadienį.

Prieš kelias dienas žinomas aktorius Hugh Jackmanas atšventė 50-ąjį gimtadienį. Ta proga socialiniame tinkle veiksmo filmų žvaigždė pasidalijo kiek neįprasta nuotrauka.

Beveik 2 mln. „Patinka“ sulaukusioje fotografijoje aktorius įamžintas miegantis ant gulto, o šalia jo sėdi ištikimas keturkojis draugas. Akivaizdu, kad aktorius nebijo iš savęs pasijuokti, rašo News.com.au.
„Kai žmonės tau pasako, jog neatrodai penkiasdešimties, kažkur giliai tuo tiki, kol nepamatai, kaip atrodai miegodamas“, – rašė jis.
 
Anksčiau Hugh yra užsiminęs, kaip iš tiesų norėtų paminėti šią išties garbingą sukaktį. „Tikriausiai norėčiau suorganizuoti vakarienę dešimčiai brangiausių savo draugų, – teigė jis ir pridūrė, kad žmona tuo neapsiribos. – Teks rasti mums abiem priimtiną sprendimą. Žinau, kad veiksime kažką linksmo, tačiau negaliu išduoti, ką tiksliai.“
 
Įvairiais vaidmenimis fantastiniuose filmuose išgarsėjęs H. Jackmanas ne ką mažiau dėmesio sulaukia ir dėl savo įspūdingo, pavydą keliančio kūno. Kai lankosi Australijoje, iš kurios yra kilęs, Hugh dažnai nufotografuojamas su savo asmeniniu treneriu Michaelu Ryanu. Šis atskleidė, kokiais pratimais savo kūną dailina aktorius.
 
„Raumenis auginame tradiciniais pilvo presui, nugarai, rankoms ir kitoms kūno dalims skirtais pratimais. Tiesa, svarbiausia yra juos teisingai atlikti, kad raumenys įsitemptų tinkamai ir nebūtų sužalojami“, – sakė jis.
 
1996-aisiais aktorius vedė Deborrą-Lee Furness, jiedu turi du vaikus.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
 
  

Žymos: Gimtadienis, hugh jackman

Komentarai

Naujausi straipsniai