Tiesa.com   |   Dailymail.co.uk   |   2015-11-01

Fotografo įamžinta Lietuva sprogdina internetą (foto)

  
Fotografo įamžinta Lietuva sprogdina internetą (foto)
© Karolio Jonulio Instagram nuotr.
Dronu padarytos nuotraukos atskleidžia Lietuvos metų laikų grožį.

Pasirodžiusios Jungtinės Karalystės dienraščio svetainėje, internete žaibiškai išpopuliarėjo lietuvių fotografo Karolio Janulio nuotraukos, kuriose iš paukščio skrydžio įamžintas kvapą gniaužiantis lietuviškas ruduo.

Dronu padarytos nuotraukos atskleidžia Lietuvos metų laikų grožį. Nuotraukose matomos rudens nuspalvintos įvairiaspalvės medžių viršūnės.
Kaip rašė naujienų portalas dailymail.co.uk, į pagalbą pasitelkęs bepilotį skraidymo aparatą „DJI Phantom 2”, 34-erių fotografas turi galimybę pamatyti rudens gamtos grožį kitu kampu.
 
„Ruduo Lietuvoje būna itin gražus. Galbūt dėl to, kad nebuvo stiprių šalnų ir didelio vėjo, spalvingi lapai liko ant medžių, kurdami nuostabius vaizdus“, - teigė K. Janulis.
 
„Tai geriausias laikas leistis į kelionę po šalį kartu su dronu, neskubant, mėgaujantis gamta ir sustojant vietovėse, kurios geriausiai atspindi šį metų laiką“, - sakė menininkas.
 
Iš Klaipėdos kilęs fotografas dabar gyvena Vilniuje. Bepilotį skraidymo aparatą „Phantom“ menininkas pradėjo naudoti tik šių metų kovą. Juo darytos Lietuvos ir kitų Europos šalių gamtos nuotraukos jau ne pirmą kartą sprogdiną internetą.
 

autumn road | rudens kelias

A photo posted by karolis janulis (@karolis.jay) on

 
 
 

fire | gaisras

A photo posted by karolis janulis (@karolis.jay) on

 
 

autumn painting | rudens tapyba

A photo posted by karolis janulis (@karolis.jay) on

  

Žymos: Nuotraukos, Karolis Janulis

Komentarai

Naujausi straipsniai