Tiesa.com   |   Žmonės.lt   |   2016-03-01

E. Mildažytė griausmingai paminėjo jubiliejų

  
E. Mildažytė griausmingai paminėjo jubiliejų Nors vyro Gintauto Vyšniausko netektis buvo stiprus smūgis, tačiau Edita nepalūžo.

Sekmadienį Editai Mildažytei sukako 50 metų, tačiau draugai žinomą moterį pradėjau sveikinti jau prieš kelias dienas. Nors žurnalistė neseniai palaidojo savo mylimą vyra – moteris nusprendė neatšaukti gimtadienio šventės ir sukvietė per šimtą svečių.

„Mano vyras būtų norėjęs, kad jubiliejų atšvęsčiau. Norėjau ir aš pati”, - Žmonės.lt pasakojo E. Mildažytė. Pasak jos, dėl to, kad šventės primena apie save, gedulo skraistė niekur nedingsta. Tačiau sąmoningai pasiduoti liūdesiui taip pat nėra prasmės.
„Iš pradžių galvojau, gal reikia nedaryti nieko, neorganizuoti jokio minėjimo. Tačiau vėliau susimąsčiau – nejaugi aš dabar kažkur išvyksiu ir verksiu įsikniaubus į pagalvę? Na, jau ne, tai būtų visiškai nepanašu į mane“, – savo apsisprendimą aiškino E.Mildažytė.
 
Nors vyro Gintauto Vyšniausko netektis buvo stiprus smūgis, tačiau Edita nepalūžo.
 
Jubiliejaus proga žinoma moteris sau palinkėjo neužsistovėti vietoje ir pilna koja žengti pirmyn. Judėti į priekį ją skatina pareigos sau, vaikams, aplinkiniams jausmas.
 
  

Žymos: Jubiliejus, Edita Mildažytė

Komentarai

Naujausi straipsniai