Sigita Limontaitė   |   2014-11-16

E. Dragūnas londoniečius šlakstė šventintu vandeniu (nuotraukų galerija) 

  
E. Dragūnas londoniečius šlakstė šventintu vandeniu (nuotraukų galerija) SEL pasirodymai kaskart surenka pilnas sales melomanų.

Lapkričio 15 d. Londone klube „Troxy“ kart su SEL šėlo beveik 3 tūkstančiai lietuvaičių. Kaip visada, Egidijus Dragūnas abejingų nepaliko ir suteikė progą Londono lietuviams pirmiems gyvai išgirsti naujojo albumo kūrinius.

Renginį pradėjo DJ Omid 16 B ir su unikaliais savo kūriniais apšildė minią prieš į sceną įžengiant E. Dragūnui. Vos šiam pasirodžius, lietuviai pašėlo ir, kaip patys rašė socialiniuose tinkluose, „išprotėjo“. Ilgiau nei valandą trukusio pasirodymo metu skambėjo senos, naujos, gerai žinomos ir vos keletą kartų girdėtos dainos.
 
Dalinamės skaitytojų atsiųstomis nuotraukomis bei video įrašais, TIESOS fotografo nuotraukų galerija bus skelbiama visai netrukus.
 
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka.
 
Žinoma, suskambus pirmiesiems senų dainų akordams, publika reagavo aktyviau nei skambant naujiems kūriniams. „Aš žiūriu į tave, pasauli“, „Mano naktys“ uždegė klausytojus taip, kad atrodė „Troxy“ sienos ir grindys tuoj nebeišlaikys ir sulūš.
 
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka.
 
Prieš daugiau nei pusę metų toje pačioje vietoje vykusio SEL koncerto kokybė buvo nepalyginamai prastesnė, nei šio. Šį kartą dėl puikiai veikusios vėdinimo sistemos upeliais nesiliejo prakaitas. E. Dragūno mėgstamas posakis „bus daug garso ir šviesų“ išpildytas su kaupu. Prieš koncertą organizatoriai tikino, kad ruošia specialias vizualizacijas bei lazerių efektus. Taip pat susirinkusiuosius džiugino vidaus pirotechnika.
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka.
 
Pats E. Dragūnas scenoje elgėsi ir atrodė taip pat, kaip visada – įpusėjus pasirodymui apšlakstė minią „šventintu vandeniu iš Lietuvos“. Vėliau, nusviedė įsisiautėjusiai miniai savo panaudotą rankšluostį sukeldamas ovacijų bangą. Baigęs pasirodymą „selas“ išėjo iš scenos neištaręs nė žodžio. Žiūrovai stebėdamiesi tarsi laukė tęsinio, tačiau šviesos scenoje užgęso. Supratę, kad koncertas baigėsi, Lietuvoje įprastu būdu, renginio lankytojai suūžė, pradėjo ploti, trypti kojomis ir skanduoti „Pakartot!“, ką po ilgų įtikinėjimų ir padarė SEL.
 
 
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka.
 
Skaitytojo atsiųsta nuotrauka.
Nuotraukų autorius Aldas Ten.

  

Žymos: SEL koncertas Londone

Komentarai

Naujausi straipsniai