Tiesa.com   |   2017-02-06

D. Trumpas Baltuosiuose rūmuose įvedė savą aprangos kodą

  
D. Trumpas Baltuosiuose rūmuose įvedė savą aprangos kodą Donaldas Trumpas su buvusia savo rinkimų kampanijos vadove, o dabar patarėja Kellyanne Conway.

Naujasis JAV prezidentas turi labai tvirtą nuomonę apie tai, kaip derėtų rengtis jo personalui. Ypač tai aktualu dailiosios lyties Baltųjų rūmų darbuotojoms: Donaldas Trumpas nori, kad jį supančios moterys „atrodytų kaip moterys“.

Pasak šaltinio, dirbusio su D. Trumpu per jo rinkimų kampaniją, tinkamai atrodyti viršininko akyse yra ne ką mažiau svarbu, nei tinkamai elgtis. Tą D. Trumpo maniją visi pastebėjo jam dar dirbant televizijoje. Dabar simptomai esą tik paūmėjo.
JAV prezidentui dirbantiems vyrams neatleidžiamas net menkiausias aplaidumas. Jie privalo būti idealiai apsirengę bet kuriuo paros metu, ypač D. Trumpas apsėstas tinkamų kaklaraiščių idėjos. Tas pats šaltinis pasakoja, jog prezidento spaudos sekretoriui Seanui Spiceriui nemenkai kliuvo už kostiumą, kuriuo vilkėdamas jis pasirodė pirmajame pasitarime Ovaliniame kabinete. Vienintelis asmuo D. Trumpo administracijoje, kuriam atleidžiama viskas, yra jo vyriausiasis strategas Steve‘as Bannonas, nes „Steve‘as yra Steve‘as“.
 
Gandas apie tai, kad D. Trumpas reikalauja iš darbuotojų rengtis „kaip dera moterims“ (nori padaryti įspūdį prezidentui – vilkėk tik sukneles), jau sukėlė pasipiktinimo seksizmu bangą visoje Amerikoje. „Twitter“ it gaisras plinta grotažymė #DressLikeAWoman: tūkstančiai amerikiečių moterų fotografuojasi vilkėdamos savo darbo drabužiais – kariškomis ir policijos uniformomis, gydytojų chalatais, naikintuvų pilotų kombinezonais, – kad parodytų, jog galima išlikti moterimi nepaisant sudėjimo, šukuosenos ar tuo labiau vilkimų drabužių.
 
 
  

Žymos: Stilius,, Apranga, Donaldas Trumpas

Komentarai

Naujausi straipsniai