Sigita Limontaitė   |   thisislondon.co.uk   |   2012-06-19

B.Pitto ir A.Jolie vaikai po Londoną lakstys motoroleriais

  
B.Pitto ir A.Jolie vaikai po Londoną lakstys motoroleriais Mokydami vaikus vairuoti aktoriai susidūrė su sunkumais

Su šeima persikėlęs į Londoną, Bradas Pittas su žmona Angelina Jolie bei šešeiais vaikais, nusprendė, kad keliauti po Londoną jo vaikams reikalingi maži motoroleriai, – pranešė thisislondon.co.uk.

 Užėjęs į parduotuvę įsigyti motorolerių vaikams, B. Pittas išėjo su pirštinėmis ir šalmu sau pačiam. Parduotuvės darbuotojas tvirtino, kad aktorius daug metų važinėja motociklu ir puikiai išmano šią sritį, tad nusprendė, jog jo vaikams maži motoroleriai būtų naudingi ir nepavojingi.
Vaikai dažnai keliauja kartu su aktoriumi, tačiau jis mano, kad jau laikas juos išmokyti vairuoti pačius. Šiuo klausimu aktoriui nepritaria jo žmona, mat, mokomi vairuoti patys vaikai neklauso tėvų, nepasirenka saugaus greičio bei vairavimo būdo, tad A. Jolie įsitikinusi, jog vaikams vairuoti be tėvų priežiūros dar gerokai per anksti.
 
Dukterį Shiloh aktoriai bandė išmokyti vairuoti keturratį vaikišką motorolerį, tačiau duktė pasirodė daug nepaklusnesnė negu tėvai galėjo pamanyti. A. Jolie sakė: „buvo labai juokinga stebėti, kaip Bradas moko ją vairuoti. Shiloh nenorėjo, kad tėtis sėdėtų už jos, nenorėjo nieko girdėti apie stabdžius, ji tik norėjo lėkti. Ji turi mūsų abiejų charakterių kombinaciją, o tai – pavojingas derinys, kai kalbama apie motorolerio vairavimą“.
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, Angelina Jolie

Komentarai

Naujausi straipsniai