tiesa.com, alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-05-06

Bitininkas pasakoja apie bičių terapiją: žmonės miega ant avilių

  
Bitininkas pasakoja apie bičių terapiją: žmonės miega ant avilių
© LNK

Pirmadienio pavakarės LNK laidoje „Yra, kaip yra“ 17.40 val. ekspertai ir specialistai kalbės apie itin egzotiškus ir ekstremalius būdus, kurių jie imasi, norėdami būti sveikesniais.

Laidoje dalyvausianti Edita Šimkutė prisistato kaip sveikos gyvensenos lektorė, kuri moko moteris meilės praktikų. Moteris sakys, kad ji dažnai keliauja pas savo mokytoją į Kiniją, kurioje praleidžia mėnesį, ir ten medituoja bei mokosi seksualinių praktikų. Edita laidoje sakys, kad visa tai susiję su sveikata, o stipriausia energetika yra seksualinė. Sveikos gyvensenos lektorė sako, kad žmonės medituodami sukelia karščio bangą galvoje, kuri po kiek laiko nusileidžia ir sušildo meridianus. 
Iš kinų meistro Edita išmoko ir detoksikavimo praktikų. Moteris sakys, kad vieniems tai gali atrodyti labai ekstremalu, tačiau taip nėra. Edita dažnai renkasi 5 ar 7 dienų badavimą. Edita yra atlikusi maisto netoleravimo testą ir sužinojo, kad jos organizmas netoleruoja net 42 produktų, tačiau po badavimo seansų situacija normalizavosi ir šiuo metu ji netoleruoja trijų produktų. 
 
Edita laidoje aiškins, kad moterims ypač naudinga įsigyti nefrito kiaušinį. Atliekant specialius pratimus, galima sustiprinti sveikatą. 
 
Bitininkas Vytautas taiko bičių terapiją, kurios metu žmogus guli lovoje virš bičių avilių, tiesioginio kontakto su bitėmis neturi, tačiau visuomet girdi jų ūžesį, virpesius ir jeigu žmogus bijo bičių, jam tai yra labai ekstremalu, nes baisu psichologiškai. Vyras laidoje sakys, kad pagulėjęs dešimt minučių žmogus pradeda jausti šilumą, kadangi bitės vibruoja ir jų vibracija panaši į žmogaus biolauko vibraciją. Vytautas laidoje pasakos, kad jam pačiam labai patinka miegoti ant bičių avilių, kadangi sumažėja miego poreikis ir užtenka miegoti vos keturias valandas. Laidos dalyvis sakys, kad bitės atpalaiduoja nervų sistemą, atstato širdies darbą. 
 
Laidą „Yra, kaip yra“ žiūrėkite šią pirmadienio pavakarę 17 val. 40 min. per LNK. 
  

Žymos: LNK, Pramogos, TV, laida

Komentarai

Naujausi straipsniai