Daivinos ezoterika   |   2013-12-12

Bendros tendencijos visiems zodiako ženklams gruodį

  
Bendros tendencijos visiems zodiako ženklams gruodį Bendros tendencijos visiems zodiako ženklams.

Tai stabilus ir optimistiškas mėnuo, ypač Ugnies ženklams. Ugnies atstovai(Avinai, Šauliai ir Liūtai) bus labai optimistiški ir šiek tiek linkę į nuotykius.

 Svajonių ir optimizmo bus daugiau, negu reikia. Labai gerai planuoti verslą, apmąstyti ir sudaryti verslo planą ar peržiūrėti esamą verslą, nes jeigu tam tikros sistemos veikė blogai, didelė tikimybė, kad jos žlugs, tad būkite atidūs. Palanku planuoti įmonės arba veiklos plėtrą, bet patį aktyvų žingsnį reikia daryti vėliau. Gruodžio dvyliktą dieną pradėsime jaustis realiau, pajusime balansą tarp realybės ir svajonių. Gruodžio septynioliktą dieną ateis nemažas noras sužinoti daugiau, praplėsti savo žinių ribas. Nuo gruodžio dvidešimt pirmosios pradėsim labai gilintis į santykius su žmonėmis ir galvoti, kas yra mūsų gyvenime rimta, tikra, o ko reikėtų atsisakyti. Nuo gruodžio dvidešimt antrosios iki dvidešimt septintosios jausime didelį norą kalbėtis, išreikšti savo mintis ir nepasitenkinimą, bet to daryti nepatartina.
Pirmoji mėnesio pusė yra linksma, lengva, aktyvi, labai norėsis puošti namus, ruoštis šventėms, tad ir Kalėdinės dvasios pojūtis bus stipresnis. Kaip ir prieš kiekvienus Naujuosius metus, labai norėsite pokyčių, pokyčių į gerąją pusę. Tačiau ne visi jūsų norai gali būti įgyvendinti. Švenčių laukimas šiais metais yra svarbesnis negu pačios šventės, tad mėgaukitės Kalėdine dvasia ir dovanų pirkimu.
Gruodžio antroji pusė yra laikotarpis, kai geriau nepriimti rimtų sprendimų, geriau palaukti sausio.
Rekomenduojama atidėti ilgalaikes keliones. Šiais metais patartina švęsti Kalėdas tik su pačiais artimiausiais, su savo tikrąja šeima, pageidautina vengti didelių triukšmingų šeimos pasisėdėjimų su daugeliu giminaičių ir jų šeimų nariais. Palaukite triukšmingo vakarėlio bent iki Naujųjų metų nakties. Per šventes patartina neapsivalgyti (kaip visada), valgyti sveikesnį maistą, mažinti alkoholio kiekį, kadangi jūsų skrandžiai gali būti šiek tiek jautresni nei visada. Apskritai šių švenčių tema galėtų būti: sveikos ir ramios Kalėdos.
 
Suaktyvės žmonių dvasinės vertybės, aplankys didelis noras pakilti virš paprastų žemiškų dalykų, apgaubs labai dvasinga atmosfera ir nuotaika.
 
Gali kilti noras keisti viską kardinaliai, bet neskubėkite – reikia pakeisti tik tai, kas tikrai nereikalinga. Jeigu buvo neišspręstų konfliktų, pageidautina susitaikyti ir nespręsti santykių dabar. Reikia susitaikyti su situacija ir laukti geresnių galimybių ir progų, nes jos ateina, tik reikia palaukti. Dar kartą pasikartosiu – gruodis yra šventimo ir ramybės mėnuo.
 
Kalbant apie visuomeninę situaciją, dideli nemalonūs dalykai gali laukti stambių kompanijų ir didelių politinių organizacijų bei vyriausybių. Jų struktūros gali žlugti, žmonės pradės reikalauti savo teisių. Politinėje ir visuomeninėje scenoje mūsų laukia nemažai staigmenų. Jau matome situaciją Ukrainoje, ir tai tik pradžia. Sistemos turi tarnauti žmonėms, visi turi būti patenkinti ir nė viena pusė neturi būti nuskriausta – tokios politinės ir socialinės tendencijos. Gali suaktyvėti moterų judėjimas. Bus aktyvios ne tik feministės, bet ir gyvūnų teisių gynėjai, žalieji ir kiti aktyvistai, kovojantys už kieno nors teises. Lauksime politinių pranešimų ir įdomių naujienų.
 
Gali padidėti mažų vaikų teisingumo ir sąžiningumo poreikis, ir tai truks ilgiau, ne tik gruodį. Būkite pasiruošę papasakoti vaikams apie jų teises daugiau ir nebauskite, jei nėra pagrindo. Dažniau išgirsite posakį „Tai nesąžininga“. Mokytojai, nusiteikite vaikų kovai už sąžiningai uždirbtus pažymius. Jaunimas iki aštuoniolikos metų aktyviai kovos už savo teises ir sąžiningumą savo atžvilgiu, tad tėvams ir mokytojams gali tekti išklausyti nemažai priekaištų. Kantrybės.
 
Bendras patarimas visiems žmonėms: mažiau nereikalingų veiksmų ir žodžių; ilsimės, maloniai leidžiame laiką su mylimais artimais žmonėmis ir laukiame kito mėnesio. Labai palanku nutylėti, nusileisti ginčuose, atleisti ir susitaikyti, jei konfliktavote. Ypač tai aktualu nuo šio mėnesio dvidešimt antros iki dvidešimt septintos dienos. Didelių pokyčių bus ir sausio mėnesį, tad turime jiems pasiruošti.
Bendri patarimai, remiantis planetų išsidėstymu:
 
Atleisti, susitaikyti, nekonfliktuoti.
Negalvoti apie praeitį, mąstyti teigiamai ir planuoti į priekį.
Pasitikėti intuicija labiau negu racionaliu mąstymu..
Rūpintis sveikata, kūnu, sportuoti, nepersivalgyti, vengti nesveiko, kaloringo maisto, daugiau miegoti. Nueiti pas gydytojus, jeigu seniai nebuvote, pradėti gydytis seną ligą.
Lepinti skaniu maistu ir dėmesiu savo artimuosius – bet maistas turi būti sveikas.
Daugiau laiko leisti gamtoje, žavėtis jos grožiu; daugiau paprastumo ir asketizmo.
Sutvarkyti tas gyvenimo sferas, kurios seniai reikalavo dėmesio. Palanku sutvarkyti namus, pakeisti šukuoseną( bet ne kardinaliai), sutvarkyti spintą (tai nereiškia atnaujint garderobą ir išleisti dideles pinigų sumas); jokių kardinalių pokyčių – tik eiliniai seniai užmiršti dalykai.
Visiems žmonėms labai palanku labiau gilintis į dvasinius dalykus. Tiems, kurie seniai domisi dvasine sfera, labai palanku pradėti aktyviai lankyti kursus arba tapti dvasinio tobulėjimo organizacijos nariu.
Pasiruošti morališkai ir fiziškai tam, kad didelės organizacijos ir struktūros gali žlugti ir per ateinantį pusmetį gali būti nemažai pokyčių politinėje ir visuomenėje arenoje; svarbu nesinervinti ir neimti labai giliai į širdį.
 
 
 
 
  

Žymos: Horoskopai, Daivinos horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai