tiesa.com   |   isteku.lt   |   2013-10-04

Astrologė Palmira apie astrologinį porų suderinamumą

  
Astrologė Palmira apie astrologinį porų suderinamumą Atrologė Palmira Kelertienė pataria išsiaiškinti poros suderinamumą dar iki vestuvių.

Kiekvienas mes nešame savo astrologinį šleifą ir sutikę kitą asmenį nedažnai pagalvojame, jog tai galėtų daryti įtaką mūsų santykiams. Astrologė Palmira Kelertienė portalui isteku.lt pasakojo kodėl ir kokią reikšmę gali turėti poros astrologinis suderinamumas.

 Šalyse, kur astrologai gyvuoja ne vieną tūkstantį metų, tai yra labai populiarus dalykas. Indijoje, kitose Rytų šalyse niekas aklai nesituokia ir tėvai rinkdami porą savo vaikams nedaro to bet kaip.
Kai atsiranda pretendentas į jų dukros ranką, kreipiamąsi į astrologą, kuris ir aiškinasi – tinka šie žmonės vienas kitam ar ne. Vaikšto tol, kol randa tinkantį, o tuomet derina vestuvių datą ir vietą. Tai turi irgi didžiulę reikšmę.
 
Todėl rekomenduočiau ir dabar, kol dar nesate labai įsimylėję, kreiptis į astrologą, kuris nustatys kiek jūs derate vienas kitam. Santuoka, tai nėra vien tik romantika, bet ir didelė realybė bei atsakomybė. Rinktis partnerį reikia ne tik iš romantiškų paskatų, bet ir gerai paskaičiavus, nes juk jūs norite su tuo žmogumi išgyventi visą likusį gyvenimą! Svarbu ne socialiniai faktoriai, bet astrologinis derinys. Santykiams įsivažiavus astrologo patarimo neklausysite, todėl padarykite tai kuo anksčiau.
 
Pasitaiko ir tokių porų, kurie vienas kitam astrologiškai visai nedera, bet jų vestuvės įvyko puikią datą. Tai dar blogiau! Jie metų metus ėda vienas kitą, bet negali išsiskriti, nes juos saugo vestuvių data.
 
O jeigu jūs derate vienas kitam, jūsų vestuvės įvyko puikią dieną, tuomet tokia santuoka gyvuos ilgai ir bus labai laiminga.
 
  

Žymos: Santykiai,, Horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai