Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2012-09-26

A.Schwarzeneggeris prisipažino turįs nesantuokinį vaiką

  
A.Schwarzeneggeris prisipažino turįs nesantuokinį vaiką Aktorius prisipažino turintis sūnų su savo namų šeimininke.

Arnoldas Schwarzeneggeris viešai paskelbė, kad lankydamasis pas porų psichologą su savo žmona, jis buvo priverstas garsiai pasakyti, kad buvusi jų namų šeimininkė augina judviejų sūnų, pranešė Dailymail.co.uk.

Apie pirmą viešą šios istorijos paskelbimą aktorius parašė savo biografinėje knygoje: „Total Recall: My Unbelievably True Life Story“. Ilgai lauktoje knygoje, aktorius rašo, kad jo žmona seniai įtarinėjo, jog namų šeimininkės sūnaus Josepho tėvas yra A. Schwarzeneggeris, tačiau aktorius savo tėvystę ilgai neigė.
65 metų aktorius buvo priverstas prisipažinti apie nesantuokinį sūnų kuomet su žmona lankėsi šeimos psichologo konsultacijose. A. Schwarzeneggeris pripažino, kad ilgai slėpė tiesą nuo žmonos ir sakė: „Mano žmona – puiki moteris, bijojau šią žinią iškelti viešumon, tad paneigęs savo romaną užrakinau paslaptį tolimiausiame savo širdies kampelyje, kad nereikėtų kasdien galvoti apie padarytos kvailystės pasekmes“.
 
Po tiesos atskleidimo aktoriaus žmona paprašė skyrybų, nes sužinojo, kad ilgą laiką A. Schwarzeneggeris finansiškai rėmė buvusią namų šeimininkę ir jų vaiką. Aktorius neslėpė vilties, kad keturių jo vaikų motina ir buvusi žmona vieną dieną sugebės atleisti ir jie vėl bus laiminga šeima.
 
 
  

Žymos: Santykiai,, Arnoldas Schwarzeneggeris

Komentarai

Naujausi straipsniai