Tiesa.com   |   2010-10-07

Antrininkų konkursas „Gintarinis atspindys 2010“

  
Antrininkų konkursas „Gintarinis atspindys 2010“
© LNK
Pirmojo „Gintarinio atspindžio“ finalininkės.

LNK metų pabaigoje surengs antruosius antrininkų apdovanojimus „Gintarinis atspindys“. Renginio prodiuseriai kviečia žmones, panašius į šalies ar užsienio įžymybes arba mokančius juos parodijuoti, dalyvauti atrankoje.

„Rengti antrąjį konkursą įkvėpė pirmojo sėkmė, - sako prodiuserė Jurga Pukenytė. – Pasirodo, kad Lietuva – antrininkų šalis. Iš viso pirmojo „Gintarinio atspindžio“ rengėjai gavo stebėtinai daug – tūkstantį anketų dalyvauti antrininkų šou, iš jų buvo atrinktos keturios dešimtys panašiausių dalyvių.
Konkurse panoro dalyvauti daug dainininkės Vitalijos Katunskytės antrininkių, dauguma jų manė esančios panašios tik dėl to, kad yra apkūnios. Nemažai moterų tikino esančios panašios į Ingą Valinskienę. Ji su Katunskyte tapo pačiomis populiariausiomis įžymybėmis antrininkų konkurse.

„Gerai, kad anketoje įtraukėme punktą „į ką manai esantis panašus?“, nes kartais tikrai sunku pasakyti, kieno antrininku žmogus save laiko“, - šypsosi projekto prodiuserė Jurga Pukenytė.

„Gintarinio atspindžio“ dalyvių laukia prizai ir, be abejonės, pažintis su tikra įžymybe.

Registruotis galima LNK puslapyje arba elektroniniu paštu antrininkai@lnk.lt.  

„Kreipiuosi į antrininkų kaimynus, gimines ir artimuosius, kad jie savo pažįstamus pasiūlytų į konkursą. Patys žmonės kartais nedrįsta užpildyti anketų“, - sako Jurga Pukenytė.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai