JKLJS   |   2014-03-07

Anglijos lietuviai kviečiami į studentų krepšinio turnyrą

  
Anglijos lietuviai kviečiami į studentų krepšinio turnyrą Pernai turnyre dalyvavo keturios krepšinio komandos.

Jau trečius metus iš eilės Jungtinės Karalystės Nottinghamo Universiteto lietuvių studentų bendruomenė organizuoja krepšinio turnyrą, skirtą lietuviams, studijuojantiems Jungtinės Karalystės universitetuose.

 Renginys kasmet sulaukia susidomėjimo iš įvairių universitetų bendruomenių, atvykstančių ne tik šbandyti savo jėgų krepšinio aikštelėje, bet ir gerai praleisti laiką už jos ribų. Komandose gali būti ir vaikinai, ir merginos. Vienam universitetui gali atstovauti tik viena komanda.
Pernai dvi dienas vykstančiame renginyje dalyvavo keturios komandos, užpernai – penkios. Šiemet norą sudalyvauti išreiškė net septynios komandos, žadančios atvykti su gausiomis fanų armijomis. Tokia komandų gausa gali reikšti tik viena – kaip niekada įdomias ir atkaklias kovas.
 
Komandų sąraše ir turnyro naujokai – Kembridge’o studentai, savo universitete be pralaimėjimų kopiantys link diviziono taurės. Prie dalyvių prisijungė ir Manchesterio studentų komanda, aktyviai besiruošianti artėjančiam turnyrui.
 
Renginys, kurio programoje ne tik krepšinio turnyras, trunka dvi dienas. Pirmąją dieną atvykusieji turi galimybę pabendrauti, paragauti lietuviškų patiekalų, pažaisti krepšinį, o galiausiai viską aptarti vakarinėje dalyje. Antrąją dieną vyksta viktorina, ekskursija po Nottinghamo miestą bei svečių išlydėjimas namo.
 
Kovo 15 – 16 dienomis vyksiantį renginį iš dalies finansuoja Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerija. Daugiau informacijos bei registracijos forma – internete www.nottsbasket.lt.
 
  

Žymos: Sportas, Laisvalaikis,

Komentarai

Naujausi straipsniai