Tiesa.com   |   2011-03-15

Aktorės Norkutės bjauriojo ančiuko istorija

  
Aktorės Norkutės bjauriojo ančiuko istorija
© LNK
I.Norkutė sėkmės sulaukė tik perkopusi trisdešimtmetį.

Pastaruoju metu aktorės Ingos Norkutės žvaigždė šviečia vis ryškiau: nei darbo pasiūlymų, nei vyrų dėmesio, nei pinigų jai nebetrūksta. Tačiau beveik niekas nežino, kad spindintis scenos žvaigždės gyvenimas yra tarsi didžiausias kontrastas I. Norkutės praeičiai.

„Buvau tikrų tikriausias bjaurusis ančiukas“, - apie savo skaudžią patirtį prabyla Lietuvoje gerai žinoma moteris. Aktorė neslepia ir to, kad drastiška savo išpažintimi visiems siekia įkvėpti drąsos ir pasitikėjimo.
„Negraži buvau maža. Nieko gera nebuvo ir paauglystėje“, - sako moteris. Diskotekose jai niekas nesiūlydavo pašokti, nekviesdavo į pasimatymus. Gyvenimas nelepino ir tada, kai mokytis aktorinio meno paslapčių įstojo į akademiją. „Buvo dienų, kai neturėjau net ką valgyti“, - prisimena dabartinė televizijos žvaigždė ir prisipažįsta, jog iš bado kartais tekdavo tuštinti netgi svetimas keptuves ir gerti aliejų.
 
Tikrasis I. Norkutės klestėjimo etapas prasidėjo prieš kelerius metus. Tuomet, kai ją, Šiaulių dramos teatro aktorę, pakvietė vaidinti televizijos seriale. Publika ją greitai pamėgo. Po metų kitų aktorė jau vedė renginius ir laidas.
 
Tačiau svarbiausia, kaip sako pati I.Norkutė, kad tik tapusi visiems gerai žinomu žmogumi, ji atsikratė didžiausių savo kompleksų. Tik tada, kai išmoko mylėti save, kai įgavo pasitikėjimo, stabilizavosi ir širdies reikalai. Trisdešimt septynerių metų aktorė jau penkerius metus gyvena su vienuolika metų jaunesniu Aurimu Žviniu. Jau kuris laikas netyla spėlionės, kad I.Norkutė labai greitai vilksis vestuvinę suknelę. Pati moteris neslepia ir aiškiai žino viena - ji labai nori vaikų.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai