Tiesa.com   |   2010-09-27

A.Grigorian: Dar ne taip policininkus pamokyčiau

  
A.Grigorian: Dar ne taip policininkus pamokyčiau
© LNK
A.Grigorian dar ketina kovoti su Latvijos policininkais.

Vos prieš savaitę operos žvaigždei Asmik Grigorian skirta 1250 litų bauda. Tiesa, kone dvigubai didesnės baudos sulaukė ir ją Rygos senamiestyje paryčiais suėmę policijos pareigūnai. Mat skandalingoji istorija, sukėlusi gausias diskusijas Latvijos visuomenėje apie policininkų elgesį, baigėsi specialiu tyrimu. Jo metu nustatyti grubūs pareigūnų darbo pažeidimai.

„Džiaugiuosi, kad buvau suimta. Padėjau atskleisti tikrąjį Latvijos policininkų veidą“, - LNK laidos „Nuo... iki...“ kalbinta neslėpė operos solistė A.Grigorian. Tačiau galutinis taškas šioje istorijoje dar nėra padėtas. A.Grigorian neslepia ketinimų kilti į kovą prieš ją suėmusius policininkus. 

Prieš kelis mėnesius Latvijos sostinėje Rygoje slaptos gatvės kameros nufilmuoti vaizdai, kaip policininkai suima operos solistę A.Grigorian internete ir žinių laidose išplito it virusas. Kaip vėliau buvo teigiama žiniasklaidoje, patruliuojantiems policininkams Lietuvos operos žvaigždė drauge su kolega, režisieriumi Viesturu Kairišu Rygos senamiestyje paryčiais užkliuvo, nes neva juos įžeidė ir nesiorientavo aplinkoje. It kokioje kriminalinėje komedijoje 29-erių metų dainininkei buvo uždėti antrankiai, mat ji priešinosi suimama. Vienam policijos pareigūnui A.Grigorian trenkė per veidą, kitą apspardė. O policijos komisariate grubiai įžeidė Latvijos prezidentę, ir necenzūriniais žodžiais išplūdo policijos pareigūnus.
Beveik dvi promilės – toks girtumo laipsnis, pasak pareigūnų, buvo nustatytas mūsų operos žvaigždei, šventusiai operos pristatymą.
 
„Tąkart kolegos džiūgavo ir sakė, kad su manimi eitų kad ir į kalnus, marketingo skyrius dėkojo už reklamą, mama šiek tiek persigando, o tėtis tik pasakė – mažai davei“, - aplinkinių ir tėvų reakciją po suėmimo prisimins Asmik.
 
„Nesigailiu nė dėl vieno savo pasakyto žodžio. Jei laiką atsuktumėme atgal, aš dar ne taip policininkus pamokyčiau“, - žodžių labai nerinka A.Grigorian, po skandalingo įvykio praėjus trims mėnesiams ir tik patvirtins sklandančias kalbas apie jos ugningą temperamentą. Garsi moteris taip pat prisipažins, kad dažnai aplinkiniams atrodo nesuvaldoma ir nesukalbama.
 
„Tokią mano reakciją iššaukia kitų elgesys. Temperamentas čia niekuo dėtas“, - įsitikinusi A. Grigorian. Galbūt todėl, kaip interviu prisipažino operos solistė, būti šalia tokių menininkų kaip ji – didelė kančia. „Tas žmogus turi būti labai atsidavęs, arba taip pat išprotėjęs. Žmonės kurie arti mūsų – didvyriai“, - tikino A.Grigorian.
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai