alfa.lt   |   alfa.lt   |   2019-05-14

Abiejų rankų ir regėjimo netekęs K. Ancuta išgyvena skyrybas su 40 metų jaunesne žmona

  
Abiejų rankų ir regėjimo netekęs K. Ancuta išgyvena skyrybas su 40 metų jaunesne žmona
© LNK

Būdamas aštuonerių po tragiško atsitikimo sprogus minai Kęstutis Ancuta neteko abiejų rankų ir regėjimo. Tačiau negalia jam niekuomet netrukdė meilėje ir santykiuose, vyras net tris kartus atšoko vestuves ir susilaukė dviejų dukrų. Prieš dvidešimt metų Kęstutis vedė trečiąją savo žmoną – net keturiasdešimtmečiu jaunesnę Lionginą.

Pora ne kartą žiniasklaidoje pasakojo apie savo meilės istoriją, apie puoselėjamą romantiką ir jų santykius vainikavusią dukrą. Tačiau dabar 82 metų Kęstutis savo namuose LNK laidos „Nuo... Iki...“ kameras ir žurnalistus priima vienas. Jo žmona Liongina prieš keletą mėnesių pareikalavo skyrybų, susikrovė daiktus ir paliko jųdviejų namus. 
Kęstutis sako visus dvidešimt santuokos metų šeima rūpinęsis kiek galėjo, o iš žmonos prašė tik atgalinio rūpesčio. Liongina po vestuvių duodama interviu pasakojo, kad jai gera rūpintis neįgaliu vyru, nes tuomet jaučiasi reikalinga. Tačiau Kęstutis tvirtina, kad pastaruoju metu jam labai pritrūko žmonos dėmesio. „Ji grįždavo iš darbo pavargusi, eidavo tiesiai į lovą. Negamindavo valgyti, nieko jai nereikėjo iš to nuovargio“, - sako vyras. 
 
Prisiminęs jųdviejų pažinties istoriją, Kęstutis sako, kad tuomet vos 22 metų Liongina buvo paprasta mergina iš kaimo. „Aš jai suteikiau viską – išsilavinimą, aprūpintą ir patogų gyvenimą, tačiau ji to nereikalavo, aš pats norėjau savo šeimai suteikti viską kas geriausia“. Vyras tikina, kad visus santuokos metus stengėsi puoselėti santykius ir negailėdavo savo jaunai žmonai dėmesio ir dovanų. 
 
Vyras tvirtina, kad ant savo žmonos nepyksta ir pagiežos nejaučia. „Esu tikras, kad ji išėjo ne dėl kito vyro, apie tai būčiau sužinojęs. Suprantu, kad ir jai su manimi buvo nelengva. Tačiau dabar labiausiai mane slegia ne skyrybų kartėlis, o vienatvė“, - LNK televizijos laidoje antradienio vakarą, 20 val. „Nuo... Iki...“ pasakos Kęstutis Ancuta.
  

Žymos: LNK, TV, laida

Komentarai

Naujausi straipsniai