LNK info.   |   2011-03-25

A.Armoškaitė susirado gražų trenerį

  
A.Armoškaitė susirado gražų trenerį
© LNK
A.Armoškaitė atsikratė 8 kg.

Dar taip neseniai visi šnibždėjosi apie skausmingas Agnės Armoškaitės ir futbolininko Deivido Šembero skyrybas, sužeistą širdį, o dabar moteris trykšta puikia nuotaika. Agnė juokiasi, jog sulieknėti įkvėpė simpatiškas treneris.

„Pavasaris atėjo į mano širdį. Džiaugiuosi viskuo, ką darau. Sportuoju, repetuoju, dainuoju ir noriu būti pavasariškai žavinga“, - šypsosi Agnė Armoškaitė, renginių organizatorė, bei LNK „Žvaigždžių duetų“ dalyvė, pastaruoju metu apipilta vyrų komplimentais.
Moteris pastaruoju metu pastebimai sulieknėjo ir skraido tarsi ant sparnų. Aplinkiniai neatsistebi nepailstančia energija. Juk dar taip neseniai visi šnibždėjosi apie skausmingas jos ir futbolininko Deivido Šembero skyrybas, sužeistą širdį, o dabar moteris trykšta puikia nuotaika.
 
Paklausta, ar pavasaris į širdį atnešė ir naujus jausmus, moteris tik kvatojasi. Žurnalistai jau įprato, kad Agnė saugo savo asmeninį gyvenimą.
 
„Galiu pasakyti tik tai, kad esu labai laiminga“, - sako Agnė.
 
Tris kartus per savaitę moteris žygiuoja į sporto klubą, turi asmeninį fitneso trenerį, riboja angliavandenius ir neužkandžiauja vakarais. Štai toks paprastas receptas per kelis mėnesius leido sulieknėti aštuoniais kilogramais.
„Sportuoti anksčiau labai tingėdavau, bet susiradau gražų trenerį. Man pavyksta jį įtikinti, kad tų pratimų labiau reikia jam, o ne man“, - kvatojasi Agnė Armoškaitė.
 
Pasak Agnės, ji yra pusiaukelėje link tos figūros, kurią turėjo dalyvaudama šokių projekte. „Toks mano organizmas, kad nuolat turiu galvoti apie tai, ką valgau. Tačiau man svarbiausia, ne kaip atrodau, o kaip jaučiuosi. Todėl esu atspari piktiems interneto komentatoriams. Pastaruoju metu jaučiuosi geresniu žmogumi. Sportuodama sudeginu neigiamas emocijas, todėl mintys galvoje – giedros ir gražios“.
 
LNK „Žvaigždžių duetų“ projekte Agnės ir Karolio Ramoškos duetas – vienas labiausiai vertinamų komisijos ir žiūrovų. Moteris čia nebijo keistis – tapti sena, negražia ar persikūnyti į valkatą. Todėl kai per pastarąjį „Duetų“ filmavimą vaidindama žavią sekretorė apsitempė formas išryškinančiu kostiumėliu su gilia iškirpte, komisijos narys Arūnas Valinskas neatitraukė nuo jos akių.
 
„Moteris su dviem aukštaisiais“, - konstatavo žvilgsnį iš iškirptės sunkiai ištraukęs buvęs šou verslo ryklys.
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai