Tiesa.com   |   standard.co.uk   |   2014-09-04

A. Jolie į savo vestuves nepakvietė tėvo

  
A.	Jolie į savo vestuves nepakvietė tėvo Aktoriai Angelina Jolie ir Bradas Pittas susituokė po ilgų bendro gyvenimo metų.

Angelinos Jolie tėvas, aktorius Jonas Voightas prisipažino, kad jo duktė ne tik nepranešė ištekanti už ilgalaikio partnerio Brado Pitto, bet ir nekvietė jo dalyvauti vestuvėse.

 Prancūzijoje vykusioje ceremonijoje dalyvavo daugelis jaunikio giminių, tačiau A. Jolie tėvas apie santuoką sužinojo tik portalui standard.co.uk paprašius aktoriaus pakomentuoti vestuves. 75-erių J. Voightas, paklaustas apie ceremoniją, atsakė: „Kaip gražu!“.
Aktorius teigė tikintis, kad pora bijojo patikėti šią paslaptį senstančiam Holivudo veteranui. „Atrodo, viskas vyko labai gražiai. Jei dalyvavo visi vaikai, turėjo būti tikrai smagi ir labai graži šventė. Džiaugiuosi už juos“, - sakė A. Jolie tėvas.
 
Aktorius pridūrė nekalbėjęs su dukra bei žentu po vestuvių ir nežinojęs, kad jos apskritai įvyks: „Tai buvo Emmy apdovanojimų savaitė, aš nebūčiau galėjęs dalyvauti ceremonijoje“.
 
A.Jolie ir tėvo santykiai pašlijo po jo skyrybų su aktorės motina 2010-aisiais. Šeimos draugai tuomet tikino, kad aktorė susidūrė su rimtomis psichologinėmis problemomis, sužinojusi, kad jos tėvų šeima iširo.
 
  

Žymos: Angelina Jolie, Brad Pitt,

Komentarai

Naujausi straipsniai