Tiesa.com   |   2019-04-10

9 įdomiausios vakarienės Londone: idėjos fantastiškam laisvalaikiui 

  
9 įdomiausios vakarienės Londone: idėjos fantastiškam laisvalaikiui
© instagram nuotrauka

Londonas turtingas skoniais ir įdomiausiomis patirtimis, susijusiomis su maistu. Siūlome jums devynias idėjas įstabiai vakarienei mieste.

„Rainforest Cafe”
instagram nuotrauka
 
Vienas iš smagiausių restoranų visai šeimai Londone - the „Rainforest Cafe”. Ši vieta nepaprastai patiks jūsų vaikams - krioklių, griaustinio ir lietaus garsai, gyvūnai ir tropinės žuvys supa visus staliukus, tad pietausite tikrose džiunglėse. Restoranas yra netoli vakarinės Londono dalies teatrų, parduotuvių bei kitų pramogų centrų, tad galite apsilankymą jame paversti smagia dienos išvyka. Restorane jūsų laukia gausus dviejų patiekalų pietų vaikiškas meniu bei daugybė linksmų pramogų mažiesiems.
 
„Archipelago”
 
instagram nuotrauka
 
Auksiniai Budos, mažulytės palmės ir milžiniškos povo plunksnos - pagrindinės šio restorano dekoracijos, tačiau šiame restorane svarbiausia ne aplinka, o meniu. Tai - vienas neįpraščiausių Londono restoranų, siūlantis paragauti tokių delikatesų kaip pitono karpačio bei žiogų ir kirminų salotų.
 
„Bel Canto”
instagram nuotrauka
 
Šiame operos tematika įrengtame restorane netoli Hyde Parko galite pasimėgauti prabangia prancūziška vakariene su šiokiu tokiu netikėtu posūkiu: jūsų maistą atneš garsiausias operos arijas dainuojantys padavėjai. Nebijokite, kad duotų maisto jums dainuoti nereikės.
 
„Circus”
 
instagram nuotrauka
 
Azijietiškos virtuvės mėgėjams vertėtų apsilankyti „Circus” - šis futuristinis cirko tema įrengtas restoranas sužavės ir nustebins. Tiesa, puikus maistas ir gėrimai - ne vienintelė šios vietos puošmena. Jūsų laukia įvairūs netikėti cirko pasirodymai, kurių atlikėjai kartais tiesiog liuokteli ant stalo.
„Mari Vanna”
 
instagram nuotrauka
 
„Mari Vanna” - rusišku stiliumi įrengtas restoranas. Anglai teigia, kad jis atsako į klausimą kaip jaustumeis pietaudamas pas senolę Rusijoje ir tikina, kad tai - itin autentiškas sovietinės eros gabalėlis nutūpęs Londone.
 
„The Piano Works”
 
instagram nuotrauka
Suleiskite dantis į sultingus kepsnius ir šonkauliukus skambant gyvai jūsų ir kitų valgančiųjų užsakytai muzikai. „The Piano Works” giria visi gyvos muzikos mėgėjai.
 
„Dans le Noir?”
 
instagram nuotrauka
 
Clerkenwell esančiame „Dans le Noir?” Restorane valgoma visiškoje tamsoje. Visi padavėjai - akli, valgant tamsoje sustiprėja uoslė bei skonio jutimas, o netikėtas meniu vainikuoja šią, visai kitokią, patirtį.
 
„The Clink Restaurant”
 
instagram nuotrauka
 
Jei kada svajojote papietauti kalėjime „The Clink Restaurant” išpildys visus jūsų troškimus. Pagal HMP Brixton kalėjimą įrengtas restoranas maisto produktus gauna tik iš kalėjimo ūkių, o ir maistą ruošia kaliniai, besimokantys dirbti šioje sferoje po to, kai bus paleisti į laisvę. Maistas ten iš tiesų skanus, o ir kaina nesikandžioja.
 
„HIPCHIPS”
 
instagram nuotrauka
 
Ištyrinėkite skonių pasaulį šiame bulvių traškučiams dedikuotame restorane. Jums bus patiekti įvairiausi natūralūs bulvių traškučiai tiesiai iš krosnies, o dažysite juos į pačius įstabiausius padažus.
  

Žymos: Maistas, Laisvalaikis, gurmaniškas maistas, Restoranai, Londono restoranai

Komentarai

Naujausi straipsniai