tiesa.com   |   psichologies.com   |   2016-06-05

8 patraukliausios asmeninės savybės

  
8 patraukliausios asmeninės savybės
© pixelbay.com
asmenines savybes galima ugdyti

Jūsų asmenybė nėra nekintanti. Jeigu norite būti geresne dukra, tėvu, bendradarbiu ar draugu, niekada ne per vėlu pasikeisti. Pasak daugelio apklausų, štai dešimt patraukliausių asmenybės bruožų:

1. Sąžiningumas. Sąžiningas žmogus neapgaudinėja draugų, sutuoktinio, tėvų ir savęs. Toks žmogus laikosi duoto žodžio ir tęsi savo pažadus. Juk visiems malonu bendrauti su žmogumi, kuriuo pasitikime ir žinome, jog jis neišduos ir nemeluos.
2. Linksmumas. Kalba neina apie įvaizdį, pinigus, statusą ar pasilinksminimus prabangiuose klubuose ar restoranuose. Linksmi žmones yra dėkingi už tai, ką turi, vertina draugus ir aplinkinius, ir yra geros nuotaikos. Jie neburba ir nekeiksnoja pasaulio kiekviena pasitaikiusia proga. Šalia tokių žmonių tiesiog gera būti.
 
3. Pagarba kitiems. Kai elgiatės su kitais žmonėmis taip, kaip norėtumėte, kad jie elgtųsi su jumis, Jūs rodote žmonėms pagarbą.
 
4. Pasitikėjimas savimi. Kai suvokiate, jog pasaulyje visada yra žmonių, kurie už jus ir gražesni, ir geresni, jūs imate suvokti savo galimybes ir savo stipriąsias puses. Pasitikėkite savimi ir išnaudokite jas.
 
5. Empatija. Būkite užjaučiantis ir emociškai atviras. Išklausykite žmones ir jų nekritikuokite.
 
6. Disciplina. Niekas kitas nemato, kai jūs atidėliojate darbus, išskyrus jus pačius. Disciplina reiškia, jog jūs turite atsakomybės jausmą ir atliekate visus priimtus įsipareigojimus. Taip pat jūs turite valios laikytis žodžio ir atsisakyti įvairiausių pagundų.
 
7. Meilė sau. Nors per daug pasididžiavimo savimi gali būti žalinga, bet meilė sau leidžia didžiuotis tuo, kas esame, kur gyvename ir kuo užsiimame. Save mylintis žmogus spinduliuoja teigiamą energiją.
8. Jumoro jausmas. Jūs turite surasti savyje jumoro jausmą ir mokėti pasijuokti, ypač iš savęs. Kiekvienoje gyvenimiškoje situacijoje yra jumoro, tik reikia jį rasti. Be to, juoktis visada geriau nei verkti
 
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai