Tiesa.com, alfa.lt   |   2019-10-10

6 Zodiako ženklai, sugebantys išlikti pozityvūs sudėtingose situacijose

  
6 Zodiako ženklai, sugebantys išlikti pozityvūs sudėtingose situacijose
© pixabay asociatyvi nuotrauka

Išsaugoti gerą nuotaiką, susidūrus su sunkumais ir nesėkmėmis, tikrai nėra lengva. Geriausiai susidoroti su stresu sekasi tik kai kuriems Zodiako ženklams.

1 vieta. AVINAS
Avinas išlieka pozityvus, kai nepamiršta savo poreikių. Jis skiria daug dėmesio savo fizinei formai ir laisvalaikio pomėgiams, kurie teikia malonumą. Tai pagerina jo savijautą ir padeda jam sumažinti įtampą bei sukaupti naujų jėgų.
 
2 vieta. SVARSTYKLĖS
 
Svarstyklėms reikia laiko, kad galėtų nusiteikti pozityviai. Jos stengiasi pamažu pakeisti savo nuotaiką į gera. Svarstyklės žino, kad niekas nepatiria laimės nuolat, bet jos stengiasi būti laimingos didžiąją savo laiko dalį, o likusiu metu leidžia sau patirti ir kitų emocijų. Išgyvena jas ir juda toliau.
 
3 vieta. LIŪTAS
Liūtas gana optimistiškai žvelgia į gyvenimą. Jis puikiai suvokia, kad reikia jausti dėkingumą už tai, ką jis turi. Jeigu jis jaučiasi neužtikrintai, nukreipia savo dėmesį į visuomenę, užsiima visuomenine ar labdaringa veikla, kuri padeda jam tinkamai įvertinti tai, ką jis turi ir nusiteikti šviesiai ateičiai.
 
4 vieta. DVYNIAI
 
Negalima būtų teigti, kad Dvyniai nepažįsta pesimizmo, bet jie stengiasi rinktis pozityvumą ir nepastebėti tokių dalykų, kurie gali sugadinti jiems nuotaiką. Jie stengiasi surasti bet kokioje neigiamoje situacijoje teigiamų momentų. Jeigu tai nepadeda, jie stengiasi susikoncentruoti į tai, ką galima padaryti, kad situacija pasikeistų. Net jeigu visos jų pastangos neduoda pageidaujamų rezultatų, jie stengiasi žvelgti į ateitį su viltimi ir laukti permainų į gera.
 
5 vieta. ŠAULYS
Kai Šauliui nutinka kažkas negero, jis daro du dalykus: susikoncentruoja į kažką gero ir ieško pagalbos, kad galėtų išbristi iš sunkios situacijos. Bandymas pažvelgti pozityviai į nemalonius dalykus padeda jam sumažinti įtampą. Laimei, Šaulys visada žino, kaip atsijungti ir pailsėti nuo streso. Jis nuolat planuoja keliones ir kaupia naujus įspūdžius. Šaulys žino, kad po nakties visada patekės saulė, o po lietaus pasirodys vaivorykštė.
 
6 vieta. VANDENIS
 
Vandenis stengiasi neįsitraukti į neigiamos energijos verpetą, nes jam pernelyg sunku būtų iš jo išsikapstyti, todėl stengiasi susikoncentruoti į pozityvumą. Patyręs sunkumų, jis skuba ieškoti išeities. Problemas stengiasi spręsti kūrybiškai ir suranda neįprastų sprendimų. Net susidūręs su skausminga problema, jis vis tiek sugeba mąstyti pozityviai.
  

Žymos: Laisvalaikis, Pramogos, zodiako ženklai, zodiakas

Komentarai

Naujausi straipsniai