Tiesa.com   |   2014-12-27

2015-ųjų horoskopas visiems Zodiako ženklams

  
2015-ųjų horoskopas visiems Zodiako ženklams Pagal kinų horoskopą 2015-ieji – medinės Žaliosios Ožkos metai.

2015-ieji – medinės Žaliosios Ožkos metai. Jie nebus itin ramūs, ypač sunkus bus kovo mėnuo. Tačiau metų įvykiai atneš daug pozityvumo, vidinės ramybės, gerų naujienų. Didelė tikimybė, jog išlaidos bus didesnės nei pajamos, tačiau vertėtų vengti persidirbti, tai labai svarbu darboholikams – šiemet pamirškite viršvalandžius ar papildomus darbus. Nebijokite skolintis, tai nebus pavojinga. Metai žada santykių įvairovę – daug naujų pažinčių, tačiau didelė ir išsiskyrimų tikimybė. Rugpjūtis ir rugsėjis – puikus metas planuojantiems šeimos pagausėjimą. Apskritai metai palankūs šeimoms.

Avinas
2015-ieji – daug žadantys metai Avinams, jie atneš gausybę naujų progų. Metai prasidės lėta, bet drąsinančia nata. Jupiteris metų pradžioje bus atsitraukęs ir šiek tiek lėtins įvykius, kels kliūčių, tačiau dėl to nereikėtų jaudintis. Vos tik jis atsisuks tiesiai, viskas pasikeis į gerą; nuo rugpjūčio vidurio viskas bus dar geriau. Turtui įsigyti tinkamiausias laikas nuo balandžio 9 dienos iki liepos pabaigos. Nuo birželio iki rugsėjo saugokite savo sveikatą. Karjeros srityje numatomas didelis pokytis. Jūsų planuose šiemet daug didelių sumanymų. Tiesa, gresia ir nemaži nesutarimai, bet Jūs galite jų išvengti, jeigu tiksliai pasiskirstysite įvairias užduotis ir dėl viso pikto suplanuosite atsarginius veikimo būdus. Beje, metai sėkmingiausi tikintiems savimi.
 
Jautis
 
2015 metai Jaučio ženklui pažers daug staigmenų, ir dauguma iš jų bus malonios. Metų gale būsite sukaupę itin daug nuostabių prisiminimų. Net tie dalykai, kurie dabar atrodo nekaip, ims gerėti. Laukia reikšmingi karjeros pokyčiai, gali tekti net išsikraustyti į kitą miestą ar valstybę. Jūsų gyvenimas taps patogesnis, galėsite gyventi labiau atsipalaidavę. Net jeigu nenukeliausite toli iš esamos vietos, gyvenimas gali nublokšti jus ten, iš kur pradėjote savo kelią. Laikas nuo birželio vidurio iki rugsėjo vidurio gali būti jums nepalankus, tuo laikotarpiu galite jausti netikrumą ir būti kiek sutrikę. Šiais metais pagaliau turėtumėte suprasti, kad šeimoje einate klaidinga kryptimi, nes visiškai nesuprantate emocinės problemų prigimties. Iš to ir kyla įvairiausių nesusipratimų. Greitai jus pasieks svarbi žinia, ir tuomet suprasite visą tiesą.
 
Dvyniai
 
Dvyniams Jupiterio judėjimas metų pradžioje gali atnešti sunkumų. Kliautis vien sėkme nebus pats geriausias sprendimas, tad nelaukite, kol jums kas nors atsitiks. Gerų dalykų gali tekti palaukti ilgokai, bet jų tikrai bus. Kai jūsų gyvenimas ims tekėti lėta vaga, ir net pradėsite abejoti, ar apskritai kas nors vyksta, visą dėmesį skirkite asmeniniams santykiams. Finansų fronte būkite atsargūs leisdami pinigus brangiems daiktams, nes tai sumažins jūsų santaupas ir dėl to vėliau gali tekti gailėtis. Asmeninių santykių problemos pirmoje metų pusėje gali Jus nuliūdinti, tad pasistenkite vengti konfrontacijos. Verslininkai turėtų būti pasirengę nepulti į neviltį dėl neįgyvendintų užduočių – jei viską tiksliai skaičiuosite ir turėsite planą B, galimas dalykas, kad savo tikslų pasieksite. Beje, kažkas elgsis taip nekorektiškai, kad vienu tarpu perpildys Jūsų kantrybės taurę. Galimi nesutarimai su partneriu dėl jo finansinio neatsakingumo.
 
Vėžys
Vėžio ženklo atstovams numatoma didelė sėkmė, kadangi metai prasideda jaunatimi. Mėnulio įtaka bus tokia stipri, kad apsaugos nuo visų nemalonumų. Vėlesnis laikotarpis, tarp birželio vidurio ir liepos galo, nebus labai sėkmingas, tai stagnacijos metas, tačiau nuleisti rankų neverta. Gali kilti noras bendrauti su įtakingu asmeniu, bet nedarykite to skubotai. Puikus laikas pirkti nekilnojamąjį turtą, tad jei norite naujo namo – nedvejokite. Gali kilti nemalonumų asmeniniame gyvenime, Jūsų santykiams reiks labai daug dėmesio. Venkite ginčų. Vedusioms poroms gali imti atrodyti, kad jų santykiai sensta, tad derinkitės vienas prie kito nuotaikų ir poreikių, kad išlaikytumėte meilę. 2015 metais vargu ar pavyks nuveikti ypatingų darbų. Pareigos darbe ir namuose neleis ramiai atsiduoti romantiško flirto malonumams. Kantrybės! Jei tinkamai elgsitės, geresni laikai netruks ateiti.
 
Liūtas
 
Šiais metais labai daug laiko skirsite strategijoms, planavimui ir ateities kūrimui. Metai atrodys keistoki, o ir Jūs pats taip jausitės, bet iki metų galo turėsite aiškią strategiją, ką daryti toliau. Pradinėse metų stadijose labai entuziastingai rikiuosite savo planus, bet reikės, kad praeitų bent trys mėnesiai, kol pasijusite užtikrintai. Mėgausitės gyvenimo harmonija, Jūsų antroji pusė bus labai supratinga ir visur padės. Sveikatos fronte gali kilti nesklandumų, ir greičiausiai dėl to, kad dirbsite sunkiai ir per daug ilgai. Stenkitės daugiau ilsėtis. Šiemet Liūtai gali labai susierzinti dėl esamos situacijos ir pratrūkti. Nepavydėkite kitiems, atsisukite į save. Neieškokite atpirkimo ožio, jei Jums nesiseka! Geriau prisipažinkite, kad reikalus sugadinote pats ir tik pats galite ištraukti vežimaitį iš balos.
 
Mergelė
 
Atsargiai pasakokite kitiems apie savo jausmus. Jei norėsite uždirbti daugiau, jums gali tekti atlikti daugiau darbo. Bus itin daug galimybių gauti daugiau pinigų, tad metų gale turėsite laisvų lėšų, ne tik būtinų padidėjusioms išlaidoms padengti. Pirmą metų ketvirtį būsite užsiėmę darbu, kad įgyvendintumėte tikslus ir pamatytumėte tolimesnes karjeros galimybes. Būsite praktiški ir žemiški, Saturnas jūsų gyvenimui turės itin didelės įtakos. Bus didelių pokyčių tiek asmeniniame, tiek profesiniame gyvenime. Teigiama Jupiterio įtaka leis Jums lengvai tvarkyti visus reikalus. Finansų fronte viskas bus gerai, tačiau venkite skolinti pinigų draugams ar giminėms. Sveikata bus labai gera, tiesa, pagyvenę žmonės gali tikėtis ir tam tikrų nemalonių žinių. Keliaujantis Saturnas keis ir kasdienį Mergelių gyvenimą.
Svarstyklės
 
Turėsite problemų balansuodami tarp profesinio ir asmeninio gyvenimo, bet vien bandydami tai padaryti įgysite labai daug patirties. Šiemet reikės daugiau pinigų viskam, o ir į santykius su žmonėmis reiktų žiūrėti atsakingiau. Žmonės, esantys šalia, pastebės jūsų gerąsias savybes ir dėl to jus pagirs, tačiau žiūrėkite, kad netaptumėte arogantiški. Balandžio mėnesį bus gerų progų į savo gyvenimą įsileisti gaivių vėjų. Antroji metų pusė žada lengvesnius visų problemų sprendimus. Piniginiu aspektu jausitės saugūs, nors poreikiai vis didės. Tiesa, Jūsų santykiai su mylimuoju gali suprastėti, bet pamėginkite išlikti bent jau taktiški. Dėl karjeros gali tekti pakoreguoti vertybes ir net paaukoti dalį finansinių įplaukų.
 
Skorpionas
 
Pirmas 2015 metų ketvirtis leis susidaryti aiškų įspūdį, kokie bus visi metai – visus ateinančius metus turėsite puikią savybę viską atsikovoti, nebijosite priimti ir laukiančių iššūkių. Turėsite gausybę galimybių kilti karjeros laiptais, būsite sėkmingi didžiąją dalį laiko, tačiau reikės valdyti savo agresiją, antraip nepasieksite maksimalių rezultatų. Netgi sudėtingiausiose situacijose neprarasite optimizmo ir užsidegimo. Tiesa, metų pradžioje iš vėžių gali išmušti netikėtos naujienos, bet po pirmo ketvirčio besikeičianti situacija suteiks stiprybės siekiant tikslų. Trečią metų ketvirtį galima reikšminga pažintis suteiks dar daugiau pasitikėjimo savimi ir emocinio stabilumo.
 
Šaulys
Laiminga žvaigždė švies virš Jūsų visus 2015 metus. 2014-aisiais išmokę labai naudingų dalykų Jūs sugebėsite juos panaudoti ir ateinančiais metais, bet nebedarysite praeities klaidų. Sustiprinsite ir savo profesines pozicijas – ateinantys metai Jums žada vien pažangą. Puikiai pasirodysite aplinkiniams nepriklausomai nuo to, koks jūsų verslas, profesija, studijos ar finansinė situacija. Nuo antrosios sausio savaitės iki kovo vidurio būsite labai įtarus, bet tai suteiks naujų galimybių, atvers daugiau durų. Dėl savo finansinių reikalų beveik visus metus jausitės ramus ir užtikrintas. Kadangi Saturnas keliaus per Jūsų ženklą didžiąją metų dalį, nesigirkite savo pasiekimais, likite „ant žemės“. Tiesa, galima nedidelė sumaištis. O kas bus dėl jos kaltas? Jūs norėtumėte, kad tai būtų kiti, o kiti norėtų, kad tai būtumėte Jūs? Apskritai 2015 metais elgsitės apsukriai.
 
Ožiaragis
 
Metų pradžioje būsite labai dvasingi. Jus labai vargins rutina darbe, turėsite itin mažai laiko planuoti ateitį. Teigiamų darbinių poslinkių gali tekti gerokai palaukti, paaukštinimas ar kita teigiama situacija gali būti atidėta neribotam laikui. Tačiau neverta nukabinti nosies. Jūsų finansinė padėtis bus stabili. Jei turite galvoje įspūdingų planų, konsultuokitės, nebijokite prašyti pagalbos. Nors Jūsų santykiai su vadovais nebus labai geri, nereikėtų pulti ieškoti naujo darbo, vertėtų pakentėti. Viskas nurims antroje metų pusėje, ir situacija galiausiai pagerės. Užtat Jūsų meilės santykiai atneš daug laimės jau pirmoje metų pusėje. Asmeninis gyvenimas džiugins, o savo poelgiais Jūs galite nustebinti visus, kurie nepakankamai gerai jus pažįsta.
 
Vandenis
 
Šie metai yra tų Vandenių, kurie mėgsta išnaudoti progas ir mėgautis kiekviena gyvenimo akimirka. Planetų pozicijos tinkamos naujoms užduotims ir neįprastiems nuotykiams. Sėkmė priklausys nuo jūsų charakterio, bet ne nuo turimo pinigų kiekio. Žvaigždės Jūsų pusėje, jos žada daug dovanų! Nuo pat sausio puikiai tvarkysitės visose srityse ir nusipelnysite apdovanojimų. Ypač laimingos jausis poros. Jupiterio kelias rodo, kad ateinančiais metais visas užduotis įveiksite efektyviai ir produktyviai. Tik darbe galima įtampa – veikiausiai keisis darbo režimas ar vadovybė. Jau šią savaitę įvyks sandėris, kurio labai tikėjotės. Nieko nelaukę sutikite dirbti pagal šią sutartį! Apskritai šią savaitę turite gerų šansų, tad naudokitės, nes galbūt greitai nieko panašaus nesulauksite. Tiesa, Jūsų santūrumą kiti pastebėtų ir įvertintų, ir tai Jums pačiam išeitų tik į naudą.
 
Žuvys
 
2015 metais visa galva pasinersite į darbą. Planetų pozicijos byloja, kad dėl didelio darbo krūvio ir papildomų atsakomybių jausite įtampą. Turėtumėte patobulinti savo įgūdžius, tai padėtų dirbti efektyviau. Stenkitės palaikyti itin gerus santykius su svarbiais asmenimis darbe, atsisakykite spekuliacijų. Jūsų sėkmingiausias laikotarpis prasidės antroje metų pusėje. Darbe neįvertintos pastangos neduos Jums ramybės, tačiau išlikite kantrūs. Ateinančiais metais žmonės Jus stebins kaip tik tuo momentu, kai jau manysite juos perpratęs. Iš nieko nesitikėkite pernelyg daug ir pernelyg greitai. Jei nuolat prisiminsite savo šeimos vertybes, reikiamu momentu jums nebus sunku pasakyti „ne“. Būsite nenuoširdus, nors ir draugiškai nusiteikęs. Pabandykite išvengti ginčo, kuriame bus apeliuojama į jūsų protą ir kur kiti pasiskubins atgręžti jums nugarą.
 
 
  

Žymos: Pramogos, Horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai