Daivinos ezoterika   |   2013-12-28

2014 - ieji: Kas laukia visų zodiako ženklų atstovų

  
2014 - ieji: Kas laukia visų zodiako ženklų atstovų Mėlynojo arklio metais daugumos laukia kardinalūs pokyčiai.

2014 metai bus iššūkių ir kardinalių sprendimų metai. Aktyvumo netrūks, bet amžinai bus kažkokių kliūčių. Negalėsim judėti iš vietos, nes atrodys, kad situacija be išeities. Tačiau tai – tik pirmas įspūdis. Realiai situacija bus tokia, kad galėtume atsikvėpti, pagalvoti ir judėti toliau.

 Norėsime imti iniciatyvą į savo rankas, bandysime kovoti su likimu, bet geriausias patarimas būtų palaukti, nes pagalba tiesiog plauks mums į rankas pati, atsakymas ateis pats, net nereikės jo ieškoti. Ateinančių metų balandis ir gruodis gali būti šiek tiek įtempti, tačiau apskritai metai yra labai geri, palankūs visiems ženklams. Aktyvūs kardinalūs pokyčiai ateis būtent ten, kur jų seniai reikėjo, kur kitaip net negalėjo būti.
Labai geras laikas bus vasaros pabaiga ir ruduo. Tai gerų naujų idėjų metas, žmonės bus linkę gražiai dalykiškai susišnekėti ir sutarti. Netrūks pasitikėjimo savimi ir gerų emocijų. Pagrindinė metų tema bus: „Reikia keisti ir keistis.“ Kiekvienam ženklui tai bus jo sfera. Dauguma žmonių bus drąsūs, ryžtingi ir nusiteikę rimtiems žingsniams. Nebandykite kabintis už praeities. Kitais metais nepavyks išsaugoti nieko, kas jau atgyveno ir neturi prasmės ir įtakos ateičiai.
 
Romantiški santykiai gali nesiklostyti metų pradžioje. Gegužę gali tekti aiškintis tarpusavio reikalus ir susidėlioti visus prioritetus. Tik rudenį ateis santarvė ir taika.
 
Metai palankūs šeimai, taip pat šeimos pagausėjimui, tik jeigu partneriai patikrinti laiko ir sprendimai padarytas seniai. Nepalanku tuoktis su tik šiemet į jūsų gyvenimą atėjusiais žmonėmis, geriau palaukti kitų metų. Labai patartina pradėti namo statybas arba būsto įrengimą.
 
Avinas
 
Atėjo laikas realizuoti savo planus, tikslus ir vidinį potencialą. Tai, kas buvo atidėta, dabar turi būti padaryta. Turėsite nemažai galimybių parodyti save pasauliui, atskleisti savo talentus ir kompetencijas. Yra nemažai galimybių išvykti nuotaikingoms atostogoms, priviliosite į gyvenimą nemažai nuotykių. Būsite labai energingi ir aktyvūs. Net nebandykite sėdėti vienoje vietoje, nes tapsite irzlus ir agresyvus. Reikia ryžtingumo, atsargumo, atkaklumo. Laikykitės vieno numatyto tikslo, nekeiskite tikslų per visus metus. Nemeskite kelio dėl takelio. Apsispręskite, ko būtent norite, ir kantriai veikite. Šeimoje užimsite vadovaujamas pozicijas, namiškiai klausys kiekvieno jūsų žodžio, būsite lyderis ir didžiausias autoritetas. Reikės nemažai takto ir diplomatiškumo, norint išsaugoti arba pradėti ir įtvirtinti gerus santykius. Šiais metais kūrybiškumas yra jūsų antrasis „aš“. Metų pabaigoje už savo kūrybą sulauksite apdovanojimų, dėl to turite pasiaukoti darbui. Kitais metais Avinai bus kūrybingi, valdingi darboholikai.
 
Jautis
2014 metais Jaučių laukia nemažai pokyčių asmeniniame ir profesiniame gyvenime. Ateis noras atsisakyti blogo įpročio, ir nors kova nebus lengva, bet bus sėkminga. Dažniau vadovaukitės sveiku protu. Jūsų protas 2014 metais dirbs kaip kompiuteris, ramybės jam nebus. Būsite linkę užsiimti nauja veikla. Atradę naują užsiėmimą ilgam atgausite ramybę. Nemažai įkvėpimo suteiks Jus supantys žmonės. Būkite lankstesni ir paprastesni šiais metais – mažiau įmantrumo ir sudėtingumo kalbant ir imantis veiksmų. Reikės drąsos ir diplomatijos. Venkite pagundų, blogų žmonių poveikio. Būkite pasiruošę patarti aplinkiniams, bei priimkite patarimus su pagarba. Pasieksite nemažai savo pomėgio sferoje, būsite pripažinti. Jaučiai bus daug mąstantys ir norės užsiimti nauja veikla.
 
 
Dvyniai
 
2014 metai ateis taip ilgai laukta ramybė. Gyvenimo srovė neš Jus ten, kur reikia, Jums nereikės priešintis, nes tai bus visiškai pagal Jūsų planą. Beveik nebus jokių neigiamų situacijų ir įvykių. Ramybė ir harmonija namuose bei darbe. Gal kiek nuobodoka, bet stabilu. Patarimas būtų kiekvieną rimtą žingsnį apgalvoti kelis kartus. Prieš pradėdami naują verslą, veiklą, pomėgį būtinai pasikonsultuokite su profesionalais. Gyvenimas pats atves tuos žmones pas Jus, net ieškoti nereikės. Viską, kas Jums plauks į rankas, imkite, bet prieš tai trumpai pagalvokite. Nesutikite dėl visko iš karto.
 
Labai palanku įgyvendinti seną svajonę. Tai neturi būti kažkas naujo, tiesiog apgalvotas dalykas. 2014-ieji – santykių metai. Būsite paskendę kitų žmonių gyvenimuose, reikės pasiaukoti dėl partnerio, atsiduoti šeimai. Dar kartą pasikartosiu: tai nebus kažkas kaip iš dangaus nukritę, tai bus seni santykiai, seni reikalai, tiesiog dabar atėjo laikas išsiaiškinti viską iki galo. Metai bus pelningi ir pinigingi. Gali pasirodyti, kad viskas savaime eina į Jūsų rankas. Šitie metai ženkliai sėkmingesni nei dveji ankstesnieji. Ramybė, taika, harmonija lydės Dvynius visus metus.
 
Vėžys
 
Vėžiams tai asmeninio gyvenimo metai. Labai didelių karjeros pakilimų nebus, turėsite didžiąją metų dalį skirti šeimai ir vaikams. Moterims pagaliau atėjo laikas tapti geriausia žmona ir motina. Jeigu anksčiau labai trukdė darbas, tai dabar daugiau galimybių būti namuose. Pradėsite labai vertinti draugus ir socialinį gyvenimą. Labai aktyviai lankysite draugus ir gimines, daug bendrausite, bet Jums atiteks klausytojo vieta. Atrodys, kad visi nori pasidalinti su Jumis savo rūpesčiais. Pasistenkite mažiau kalbėti, slėpkite informaciją, jei nenorite, kad ji būtų panaudota prieš Jus ateityje. Šeimoje – santarvė ir stabilumas. Nepalankūs metai skyryboms, nepalanku santykius nei užbaigti, nei pradėti. Sulauksite pripažinimo kūrybinėje sferoje. Stenkitės mažiau vadovauti ir venkite noro viską kontroliuoti. Nebūkite labai atšiaurus aplinkiniams, jūsų pagalbos reikės kitiems žmonėmis. Teks parodyti savo kilnumą ir geraširdiškumą. 2014-aisiais Vėžys bus didysis humanistas, patarėjas ir šeimos žmogus.
 
Liūtas
 
2014 Liūtams bus labai produktyvūs metai. Labai daug norų galėsite įgyvendinti sunkiu darbu, valios pastangomis bei atkaklumu. Laukia nemažai radikalių pokyčių. Įgyvendinsite senus projektus, kurie gulėjo stalčiuje porą metų. Teks daryti nemažai svarbių sprendimų asmeniniame gyvenime ir profesinėje veikloje. Asmeninis gyvenimas bus labai priklausomas nuo darbo. Jeigu valdysite vieną sferą, pasiseks ir kitoje. Neskubėkite įsipareigoti, jeigu nesate visiškai tikri. Kitų metų sprendimai turės įtakos ateičiai. Dovanokite save pasauliui, už tai ateityje gausite dvigubai daugiau.
Liūtams ateinantys metai labai svarbūs, ryškūs, netgi kardinalūs.
Mergelė
 
2014 metais turėsite nemažai energijos ir gerų emocijų. Būsite labai stiprūs ir nebijosite jokių gyvenimo iššūkių. Metai Jums bus labai ramūs, stabilūs, be esminių įvykių, bet sugebėsite pasiekti visų gyvenimo sferų harmonijos. Sulauksite pritarimo, užtarimo, žmonės tiesiog palaikys Jus visur ir visada. Bendra tendencija bus tokia, kad metams baigiantis galvosite, jog seniai nebuvo jūsų gyvenime tokių gerų metų. Atgausite vidinį pasitenkinimą viskuo, ką darote, būsite patenkinti ir aplinkiniais žmonėmis. Susirasite nemažai naujų draugų, nemažai bendrausite ir užsiimsite grupine veikla. Užmegsite neblogų ryšių užsienyje. Dirbančiųjų kūrybinius darbus laukia pripažinimas, galite sulaukti seniai laukto paaukštinimo. Palanku naudotis kiekviena proga šiais metais, atlikti nemažai labdaringų projektų ar paaukoti labdarai. Galite ženkliai patobulinti savo reputaciją visuomenėje arba savo socialinėje aplinkoje. Laimingos socialiosios Mergelės kitais metais bus linkusios užsiimti labdara.
 
Svarstyklės
 
2014 metais Svarstyklėms negresia didelių smūgių, tokių, kokie Jus lydėjo pastaruosius metus. Galėsite ramiai sudėlioti savo prioritetus ir judėti jų link. Atgausite taip ilgai lauktą laisvę, galėsite dirbti labai pelningą darbą arba gyventi labai saugioje teritorijoje. Ateis noras atleisti įskaudinusiems žmonėms, paleisti kelis žmones iš savo gyvenimo, atsisveikinti su jais ir palinkėti Jiems sėkmės. Tai bus laikas, kai galite pasiekti daugiau, negu kada nors galvojote. Kitais metais Jums ribų nebus. Labai paranku vadovautis intuicija. Pakeisite požiūrį į aplinkinį pasaulį, suvoksite daug dalykų darbe, kurių iki tol suvokti negalėjote. Žmonėms bus labai sunku daryti Jums įtaką. Kontroliuokite savo emocijas. Laisvamanės Svarstyklės kitais metais gyvens savo pasaulyje, o ribos joms neegzistuos.
 
Skorpionas
 
2014 metai Skorpionams atneš nemažai staigmenų. Galėsite realizuoti geriausius savo talentus, bet turėsite prisitaikyti prie nemažų pokyčių, greitai ir staigiai reaguoti ir judėti toliau. Nuobodžiauti nebus kada. Galijmas gyvenamosios vietos pakeitimas. Iššūkiai lydės visus metus, bet jie bus tik į naudą. Galėsite pasiekti tai, ko niekada nė nesapnavot. Pagaliau rasite atsakymus į sudėtingus gyvenimo klausimus, kurie kamavo kelerius metus. Apskritai metai turėtų būti harmoningi, neigiamų pokyčių nebus. Mažiau gyvenkite praeitimi, būkite susikoncentravę ties ateitimi, kurkite ateities planus. Palanku siekti karjeros, pripažinimo, paaukštinimo – laukia puiki ateitis. Skorpionams kitais metais netrūks iššūkių, bet jie bus paaukštinti ir palypės karjeros laiptais taip aukštai, kaip nė nesvajojo.
 
Šaulys
 
Tai bus metai, kai gyvenimas ir idealai įgaus formą, Žinosite tiksliai, ko norite ir kaip to pasiekti. Ilgai lauktos svajonės gali pradėti pildytis. Pasistenkite atsikratyti visko, kas Jums gyvenime trukdė. Veikite tiksliai, konkrečiai, nesiblaškykite. Gali ženkliai pasikeisti gyvenimo būdas, bet prieš viską iš esmės keisdami pasistenkite pasitarti su savo namiškiais. Priimkite sprendimus kartu. Realiai gali būti, kad visi sužinos apie jūsų sprendimą, kai jis jau bus priimtas, ir dėl to gali kilti nemažai konfliktų. Įkvėpimo bus labai daug, norėsite kažką veikti, keisti, judėti. Kitais metais tinginiams ir nuobodybėms šalia jūsų ne vieta. Pasistenkite išeiti iš praeities prisiminimų, pasistenkite paleisti viską, kas stabdė jus ir trukdė. Nuostabus socialinis gyvenimas lydės visus metus, vienatvė negresia. Daugiau pasitikėkite intuicija. Labai sunku bus padaryti tam tikrus sprendimus, kankinsite save ir kitus. Jeigu veiksmai taps nekontroliuojami, nepergyvenkite, leiskite įvykiams klostytis savaime. Aktyvūs ir veiklūs Šauliai kitais metais neduos ramybės nei sau, nei kitiems.
 
Ožiaragis
 
Ožiaragiui 2014 metais atrodys, kad gyvenimas nusisekė, kad viskas yra kontroliuojama ir jis viską laiko savo rankose, viskas klostosi jo naudai. Gali tekti rūpintis vyresniu šeimos nariu. Stenkitės neapsunkinti savo aplinkinių gyvenimo. Neverskite jų gyventi savo problemomis ir rūpesčiais. Kitais metai stenkitės nepersidirbti (kaip sudėtinga darboholikui Ožiaragiui), dažniau pailsėti, būtinai važiuokite atostogauti. Jeigu šimtą metų niekur nebuvote, tai atėjo laikas išvažiuoti mažų mažiausiai dviem savaitėm, galima ir ilgesniam laikotarpiui. Kitais metais užteks įkvėpimo daryti didesnius ir geresnius dalykus. Ateis didelis noras dalytis savo meile ir šiluma. Kūrybinėje sferoje neikite pramintu taku, būkite originalus ir individualus. Išsiaiškinkite santykius su mylimuoju ir draugais, negali likti jokių neišspręstų rūpesčių ir įsižeidimų. Atsiprašykite arba priverskite kitus atsiprašyti už tai, ką jie Jums padarė. Pasidalinkite savo mintimis su jais, kad jie žinotų, kaip jaučiatės. Vienišiems Ožiaragiams labai palanku pagaliau įsipareigoti seniai patikrintam partneriui. Kiti metai Ožiaragiui žada aiškesnius, labiau apibrėžtus santykius ir atostogas.
 
Vandenis
 
Metai Vandeniui bus labai emocingi. Vadovausitės emocijomis, pamiršite sveiką protą, bet stenkitės kuo daugiau valdytis, susiimkite. Neleiskite emocijoms vadovauti visur ir visada. Ateinančiais metais turėsite ir norėsite fizinių ir emocinių malonumų. Jūsų poelgiai gali būti iššaukti vidinių malonumų noru. Asmeninis gyvenimas klostysis puikiai visus metus. Vienišiai turės nemažai romantiškų pažinčių, tačiau tai dar nebus ta tikroji jūsų antra pusė. Kitais metais nenorėsite įsipareigoti, norėsite gražių romantiškų santykių be įsipareigojimų. Stenkitės nekonfliktuoti su savo aplinkos žmonėmis. Turėsite nemažai galimybių augti kaip asmenybė ir profesionalas. Pasitikėkite draugais ir šeima, su jų palaikymu ir pagarba tikrai pasieksite nemažai. Nemaloniu momentu netikėtai sulauksite pagalbos iš šeimos narių ir draugų. Kreipkitės į juos dažniau, nepervertinkite savo galimybių. Patrauklus Vandenis ateinančiais metais turės nemažai meilės nuotykių.
 
Žuvys
 
Ateinantys metai atneš nemažai gėrio, stiprybės, džiaugsmo. Žuvims metai labai palankūs, turėsite begalę galimybių. Pradėsite dirbti su įdomiais, prieš tai nematytais projektais. Pamatysit daug naujų vietų, sutiksite nemažai naujų žmonių. Veiklos pobūdis gali pasikeisti. Atrasite naujų pomėgių. Žuvytės atrodys nepriekaištingai ir įgaus antrą kvėpavimą. Atsivers akys, atrodys: „Kaip negalėjau to matyti anksčiau?“ Turėsite nemažai minčių, idėjų, fantazija bus laki. Svarbiausia – paleisti praeitį ir pradėti naują gyvenimo etapą. Būsite labai pastebimas, ryškus, galima sakyti – metų žvaigždė.
 
Turėsite labai didelį poreikį atsiskirti nuo kitų ir išsiskirti iš minios. Jokių kompromisų asmeniniame gyvenime. Bandykite iškovoti tai, kas Jums priklauso, neleiskite kitiems naudotis Jumis ir elgtis su Jumis neteisingai. Tokių bandymų tikrai bus, tad būkite stiprūs, drąsūs. Neslėpkite savo talentų, dalinkitės su kitais savo idėjomis ir mintimis, ypač bandykite pasirodyti prieš valdžios atstovus. Jums priklauso labai daug, ir atėjo laikas tą gauti. Kovokite už save. Žuvies ženklo atstovai bus ateinančių metų žvaigždės.
 
 
  

Žymos: Horoskopai, Daivinos horoskopai

Komentarai

Naujausi straipsniai