Tiesa.com   |   2013-08-10

11 idėjų originaliam mergavakariui

  
11 idėjų originaliam mergavakariui
© Goodlife photography

Geriausia draugė tuo taps ištekėjusia ponia ir tau pavesta suorganizuoti nepamirštamą mergvakarį? Nuotakų idėjų puslapis www.isteku.lt atrinko pačias įdomiausias įdėjas ir gal rasi labiausiai jums priimtina. Svarbiausia taisyklė - linksma turi būti ne tik organizatorėms, bet ir jaunajai. Pagalvok, ar norėtum pati bučiuotis su dešimt bet kokių vyrukų, nes taip sugalvojo tavo draugės?

1. Persirengimo šou
Populiariausias būdas švęsti mergvakarį -merginos sugalvoja temą ir visos pasipuošia panašia apranga. Dažniausiai visos nori būti raganaitėmis, seselėmis, rengiasi visos raudonai ar juodai... Nuotaka papuošiama išskirtine apranga ir pagal sugalvotą scenarijų visos linksminasi. Tai paprastas ir nebrangus būdas švęsti mergvakarį, o originalumas jau priklauso nuo organizatorių.
2. Folklorinis
Aš žinojai, kad dar mūsų močiutės šventė mergvakarius, kai susirinkusios draugės jai šukuodavo plaukus sakydama kiekviena po palinkėjimą, šokdavo ratelius ir tiesiog dainuodavo sutartines. Labai gražias šventes siūlo Rumšiškių liaudies ir buities muziejus, kur smulkiai papasakos ir paprašys daryti visas tradicijas - aprengti, apauti, papuošti jaunamartę.
 
3. Nuotakų suknelių šou
Ekstravagantiškas būdas švęsti mergvakarį - visoms pasipuošti nuotakos suknelėmis ir leistis į fotosesiją ar ekskursiją po miestą. Garantuojame, kad sulauksite labai daug aplinkinių dėmesio. Sukneles galite susirasti dėvėtų drabužių parduotuvėse ar išsinuomoti.
 
4. Maisto gaminimo kursai
Kiekviena gera žmona turi mokėti gaminti - taip sako liaudies išmintis. Susirinkite visos išmokti gaminti kokios nors šalies virtuvės patiekalus, desertus ar tiesiog sushi. Mergaitiškai paplėsite, skaniai užkąsite, o vėliau galėsite traukti šokti į klubą.
 
5. Pižamų vakarėlis
Mergvakaris, tai lyg atsisveikinimas su mergyste ir žengimas į moterystę, tad pižamų vakarėlis su geriausiomis draugėmis tikrai šauni mintis. Pasirūpinkite įvairiais gėrimais spalvingiems kokteiliams, skanių neįprastų užkandėlių, žvakių, daug pagalvių ir patogių pižamų. Vakaras, tinkamas žaisti net ir “Skeletas spintoje”.
6. Žygis
Pramogų organizatoriai turi visą pluoštą pasiūlymų išbandymų nebijančioms merginoms. Galite plaukti baidarėmis, klampoti per pelkes ar net būti paklaidintos miške! O geriausia tai, kad po visų vargų laukia karšta pirtis, draugiški pokalbiai ir įspūdžių dalinimasis.
7. Gamybinis vakarėlis
Didžiuosiuose miestuose yra aibė įvairius kursus siūlančių įmonių, o į mažesnius tikrai atvažiuotų specialistai, jei juos pakviestų. Keliaukite sužinoti kosmetikos gamybos paslapčių ir pasigaminkite sau tinkančius kremus. O gal geriau gilintis į papuošalų gamybos subtilybes? Galima gaminti lėlės, meškiukus, piešti ant šilko, mokytis makiažo gudrybių ir dar šimtus įvairių veiklų.
 
8. Grožio diena
Laikas prieš vestuves labai įtemptas, todėl būsimą nuotaką geriausia būtų palepinti, todėl keliaukite visos į grožio namus ar SPA, kur pagulėsite prie baseino, pasimėgausite grožio procedūromis, masažais, išbandysite hamamą ar tiesiog susitvarkysite antakius.
 
9. Nuotykių parkai
Kaip grybai po lietaus pridygo Lietuvoje nuotykių parkų, tad išbandykite vieną iš jų. Jei nuotaka jau tokia buvusi - siųskite ją į juodą pavojingiausią trasą. Jei norite panašių kitų išbandymų - važiuokite slidinėti iki Druskininkų ar leiskite ekstremaliausiais atrakcionais vandens parke.
 
10. Susikaupkite
O gal prieš vedybas pats laikas išmokti įsigilinti į save, susikaupti ir susitelkti? Keliaukite į meditacijos mokyklą ar išbandykite gongų terapiją. Sutelkti dėmesį į vykstančius įvykius padeda ir fraktalų piešimas, galima rasti kitų panašių terapijų.
11. Pasilinksminkite
Suderinkite taip, kad mergvakaris sutaptų su muzikos festivaliu ir išvykite visam savaitgaliui. Palapinės, geriausios draugės ir daug daug puikios muzikos įstrigs atmintyje visam gyvenimui. Tiesa, atsižvelkite į tai, kokį muzikos stilių klausosi jaunamartė.
  

Žymos: Pramogos, Vestuvės Lietuvoje, Vestuvės

Komentarai

Naujausi straipsniai