Sigita Limontaitė   |   tiesa.com   |   2012-04-04

Žiūrimiausias TV šokių projektas vos nesibaigė tragedija

  
Žiūrimiausias TV šokių projektas vos nesibaigė tragedija
© tvdb.lt
M. Degutis šokio metu vos nesužalojo savo partnerės

Šią savaitę projekto „Šok ir lieknėk“ vakaro tema buvo – Lotynų Amerika. Vienam projekto dalyvių Mantui Degučiui ir jo partnerei Evelinai Kauklienei vakaras, pulsuojantis karšta Lotynų Amerikos saule, vos nesibaigė tragedija.

 Sudėtingą ir pavojingą triuką dar prieš laidos filmavimą repetavusi pora iš laidos prodiuserių ir režisieriaus susilaukė griežtos pastabos ir prašymo šokių judesio nekartoti „Šok ir lieknėk“ filmavimo metu.
Mantas šokio partnerę Eveliną iš paskutiniųjų laikė pakibusią žemyn galva. Salėje žiūrovai nuščiuvo, o komisijos nariai kaip reikiant apibėrė Mantą pastabomis.
 
„Dar per generalinę laidos repeticiją įspėjome Mantą ir Eveliną, kad savo sudėtingą manevrą pakeistų paprastesniu šokių judesiu. Matėme, kad tas triukas jiems gali nepavykti. Mantas, kurio vaidmuo tame šokyje buvo pagrindinis, nėra profesionalus šokėjas. Laimei, pavojingasis manevras baigėsi sėkmingai, neprireikė dalyvių iš studijos išvežti su greitąja“, – apie nepaklusnius dalyvius kalbėjo „Šok ir lieknėk“ vykdomoji prodiuserė Rima Kaščiukaitė.
 
Antrąją „Šok ir lieknėk“ laidą preliminariais „TNS LT“ duomenimis pasižiūrėjo beveik 780 tūkst. Lietuvos gyventojų. 15 – 49 metų amžiaus grupėje „Šok ir lieknėk“ rinkosi 25,7 proc. žiūrovų, tuo tarpu artimiausią konkurentą žiūrėjo 15,6% tos pačios amžiaus grupės žiūrovų.
 
  

Žymos: Sigita Limontaitė, televizija, šokių projektas

Komentarai

Naujausi straipsniai