tiesa.com   |   LNK   |   2014-03-10

Traumą patyrusi čempionė paliko televizijos projektą

  
Traumą patyrusi čempionė paliko televizijos projektą Prieš pasirodymą traumą patyrusiai G. Vostrecovaitei organizatoriai uždraudė pasirodyti.

Kas jaučia daugiau – aktoriai ar šokėjai? Kelti Eriką Vitulskienę partneriui ant ledo Andrejui Bekchui ar ne? Ar galima sušokti tuštumą ir skausmą?

 LNK „Šokių ant ledo“ konkurso dalyviai „Akropolyje“ surengė pasirodymą tema „Jausmai“. Erika Vitulskienė, kuri gyvenime yra linksma, draugiška ir maloni moteris, su partneriu Ukrainos dailiojo čiuožimo čempionu Andrejumi Bekhu pasirinko įkūnyti arogantišką fyfą, kuri šokio pabaigoje, stingdančioje temperatūroje partneriui ant galvos šliūkštelėjo taurę vandens.
Trenerė Ramunė Satkauskaitė ir sportiškasis politikas Kauno vicemeras, Stanislovas Buškevičius dovanojo džiaugsmą, nors paslydę abu krito ant ledo. Daugkartinis Lietuvos čempionas Tomas Katukevičius ir dainininkė, aktorė Vaida Genytė šoko „Meilę be atsako“ ir sulaukė komisijos pagyrimų.
 
Ledo akrobatas, aštuonerius metus JAV gyvenantis Aidas Reklys ir sportinių šokių šokėja Katerina Voropaj pasirinko temą „Ne savame kailyje“, A. Reklys atliko moters, o Katerina – vyro vaidmenį.
 
Lietuvos dailiojo čiuožimo čempionei Gintarei Vostrecovaitei ir sportinių šokių šokėjui Vytautui Mackoniui savo pasirodymą teko parodyti tik vaizdo įrašu – prieš eterį patyrusi traumą, Gintarė negalėjo šokti.
 
Tituluota čiuožėja, „Mis Latvija“ Alisa Miškovska ir ledo ritulininką Petrą Nausėdą projekte pavaduojantis Andrius Butkus dovanojo aistringą tango, bet Andriaus partnerė, laidų vedėja Inga Jankauskaitė pokštaudama prašė žiūrovų nelepinti Andriaus balsais – Inga norėjo susigrąžinti Andrių sau.
 
Saulius Ambrulevičius ir LNK sporto žinių vedėja Asta Žukaitė ant ledo parodė „Tuštumą“ ir sukėlė tikrą audrą komisijoje. Šokėjai Edita Daniūtė ir Nerijus Juška bodėjosi tokia tuščia tema, o aktorė Asta Baukutė džiaugėsi, kad jauni žmonės ant ledo renkasi išpildyti ne pačius lengviausius artistinius sumanymus.
 
Šokėja Aida Rybalko ir rašytojas Daumantas Mikučionis šoko meilės trikampį, pasirodyme dalyvavo ir D. Mikučionio gyvenimo partnerė, mylimoji Zuzana, bet komisijos kompozicija neįtikino. Sporto meistras Aleksejus Rogonovas ir verslininkė Gintarė Gurevičiūtė atliko šokį tema „Skausmas“ ir susižėrė komisijos pagyras bei maksimalų balų skaičių – 24.
Mažiausiai iš komisijos teko Daumantui ir Aidai – vos 16 balų. „Šokių ant ledo“ žiūrovai daugiausiai balų skyrė patriotui, jaunalietuviui Kauno vicemerui Stanislovui Buškevičiui ir Ramunei, mažiausiai – Vytautui ir Gintarei. Susumavus rezultatus, mažiausiai balų surinko dvi poros – Asta Žukaitė ir Saulius Ambrulevičius bei Vytautas Mackonis ir Gintarė Vostrecovaitė, bet porą, kuri paliks šou, rinko komisija.
 
Paskelbus rezultatus, Gintarė užsispyrė šokti, bet organizatoriai neleido rizikuoti savo sveikata. Paskutiniai šokį kartojo Asta su Sauliumi. Komisija iš šių dviejų porų teisę toliau šokti suteikė Astai Žukaitei ir jos partneriui Sauliui.
 
  

Žymos: televizija, Šokis

Komentarai

Naujausi straipsniai