tiesa.com   |   LNK   |   2013-12-30

Televizijos laidų vedėjai vaidins „Spragtuką“

  
Televizijos laidų vedėjai vaidins „Spragtuką“ Inga ir Arūnas Valinskai žiburėlyje vaidins karalius.

Beveik 100 valandų filmavimo. Veiksmas aikštelėje nuo aštuonių valandų ryto iki trečios nakties. Trisdešimt mylimų televizijos laidų vedėjų ir dainininkų, atiduodavusių visas savo jėgas vienam vieninteliam, bet ypatingam vakarui. 20 valandų filmuotos medžiagos. 18 naujų muzikinių kūrinių. Daugiau nei 40 dizainerio Ruslano Rybakovo kostiumų. Ir viena didelė meilės istorija, kurią LNK parodys naujametę naktį.

 Jau daugiau nei dešimt metų šios televizijos kuriami žiburėliai yra žiūrimiausia Naujųjų metų nakties programa. Šiemet, pakeliui į 2014-uosius, LNK kvies į komišką vaidinimą „Kaip Spragtukas meilės ieškojo“, kuriame realybė susipins su fantazija.
„Tai – filmas filme. Pagal scenarijų, UAB „Linksmų nuotykių karalystė“ (LNK) organizuos šventę žvaigždėms, kuriai užsakys teatro trupę, turinčią svečiams vaidinti „Spragtuką“, tačiau ji pasiklys kažkur Baltarusijoje ir neatvyks. Šventės organizatorė (Asta Baukutė) ir jos asistentė (Ingrida Kazlauskaitė) nuspręs spektaklį daryti iš vietinių „resursų“ ir parinkti aktorius iš svečių“, - šypsojosi žiburėlio režisierius Julius Juchnevičius.
 
Žiburėlis filmuotas Trakų Vokės dvare
 
Inga ir Arūnas Valinskai taps karaliais, į šventę atvykusi Ugnė Skonsmanaitė bus princese, o vaikinas, kuris stengėsi patekti į šventę, ieškodamas merginos, Žygimantas Stakėnas – Spragtuku. Egidijus Sipavičius bus bibliotekininkas, kuris organizatorei ir jos asistentei parūpins Spragtuko pasaką – knygą. Viešnias „69 danguje“ organizatorė papirks sūriu ir jos sutiks pabūti pasakos piktuoju personažu – trigalve žiurke. Gintaras Deksnys pjesėje vaidins įmonės direktorių, kuris skaldys nevykusius juokelius (kaip dažniausiai daro direktoriai). „Pikaso“ vaikinai bus padavėjai, kurie aptarnaus šventę.
 
Naujametinėje pasakoje pasirodys Larisa Kalpokaitė, Jonas Radzevičius, Paulius Skučas, Indrė Kuodytė, Rolandas Vilkončius, Agnė Zakarevičienė, Violeta Tarasovienė, Vilius Tarasovas, Radži, „Studentės“, „Sare Roma“, „Kastaneda“, „Rokada“, „Pop Ladies“ ir kiti.
 
Spektaklis filmuotas istoriniame Trakų Vokės dvare, kurio šeimininkai noriai įsileido filmavimo komandą. Trakų Vokės dvaro globėja Nijolė Jagelavičienė teigė, jog prisidėti prie kuriamos naujametinės meilės istorijos buvo labai malonu ir prasminga: „Vilniaus miesto savivaldybė susigrąžino dvarą, kad ji prikeltų naujam gyvenimui, kad atvertų dvaro duris visiems, kam svarbi mūsų didinga praeitis, istorija ir nepakartojama architektūrinio paveldo dalis. Kur gyvena meile, ten gyvena pagarba, dėmesys, ten skamba juokas ir pildosi svajonės“.
 
 
  

Žymos: televizija, Naujieji metai

Komentarai

Naujausi straipsniai