forumcinemas.lt   |   2016-12-17

„Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ („Rogue One: A Star Wars Story“) JAV, 2016

  
„Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“ („Rogue One: A Star Wars Story“) JAV, 2016
© forumcinemas.lt

Pernai į kino teatrus po 15 metų pertraukos sugrįžusi nauja istorijos dalis „Žvaigždžių karai: galia nubunda“ sumušė kone visus pelningumo rekordus ir įsitaisė trečioje vietoje tarp visų laikų daugiausiai uždirbusių kino projektų. Prognozuojama, kad panašus likimas ištiks ir „Šelmis-1. Žvaigždžių karų istorija“.

 Pastarasis filmas nėra naujosios „Žvaigždžių karų“ trilogijos dalis. Tai – 1977-ųjų filmo „Žvaigždžių karai IV: nauja viltis“ priešistorė. Istorijos antologiją režisuoti ėmėsi velsietis Gareth‘as Edwardsas („Godzila“).
Filmo veiksmas žiūrovus nukelia į laikus prieš „Žvaigždžių karų IV: nauja viltis“ filmo siužetą ir atskleidžia, kaip sukilėliai ruošėsi pavogti „Mirties žvaigždę“, kad Visatai sugrąžintų viltį.
 
Sukilėlių komandai atstovauja Jyn Erso (akt. Felicity Jones) ir Cassianas Andro (akt. Diego Luna). Jaunuolių laukia itin atsakinga užduotis – pavogti „Mirties žvaigždę“. Būtent ši misija vėliau padės sunaikinti galingąjį Imperijos ginklą.
Daugiau, nei įprasta, nuožmių mūšių ir kovų, narsūs herojai ir kvapą gniaužiantys iššūkiai – tiems, kurie nori žinoti, kaip viskas prasidėjo.
 
Naujoje „Žvaigždžių karų“ dalyje, kuri, teigiama, bus itin karinė, tradiciškai suburtas talentingas aktorių žvaigždynas – filme vaidina Forestas Whitakeris, Madsas Mikkelsenas, Diego Luna ir kiti. Pagrindinis vaidmuo buvo patikėtas „Oskaro“ nominantei Felicity Jones. Kalbama, kad aktorių atrankoje ji turėjo įveikti ne vieną garsią konkurentę – nuo Rooney Mara'os iki Tatianos Maslany.
 
Režisierius Gareth‘as Edwards („Godzila“).
Vaidina: Felicity Jones („Visko teorija“), Diego Luna („Terminalas“, „Ponas vienišumas“), Benas Mendelsohnas („Adata“, „Vieta už pušų“), Donnie‘as Yenas („Asmens sargybiniai ir užpuolikai“).
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai