Tiesa.com inf.   |   2014-08-07

Savaitės filmas: „The Expendables 3“

  
Savaitės filmas: „The Expendables 3“

„Nesunaikinami 3“, kaip žada filmo kūrėjai, bus tęsinys pranoksiantis savo pirmtakus. Iš pirmųjų dviejų filmų kūrėjai pasiliko geriausius aktorius, žanrą ir garso takelio motyvą. O visa kita – tik stipriau, greičiau ir galingiau.

Prie daugiausiai veiksmo žvaigždžių subūrusio filmo prisijungė ir ekranuose senokai matytas narsios širdies savininkas Melas Gibsonas, antžmogiškasis Wesley Snipes'as, neprilygstamasis Zoro – Antonio Banderas ir Indiana Džounsas – Harrisonas Fordas.
Šį kartą nesunaikinama komanda susidurs su Konradu Stounbenksu (akt. Melas Gibsonas), – prieš daug metų kartu su Barniu (akt. Sylvesteris Stallone) jų grupę įkūrusiu veikėju. Kadaise buvęs doras vyrukas, vėliau šis vertelga išvertė kailį ir tapo beatodairiškai pelno siekiančiu ginklų prekiautoju. Barnis buvo priverstas jį nužudyti ir galvojo, kad tai padarė. Bet atšokęs savo paties laidotuves Stounbenksas vėl pasirodo. Jis grįžta tam, kad sunaikintų nesunaikinamus.
 
Tačiau Barnis turi kitų planų. Kovai su senais priešais jis nusprendžia pasitelkti šviežią kraują ir įtraukia į „Nesunaikinamų“ komandą jaunus, greitus ir naujų kovos technikų išmokytus profesionalus. Ši „Nesunaikinamų“ misija tampa spektakliu, kuriame senoji gvardija mokosi naujovių iš jaunimo, o grumtis jai padeda aukštosios technologijos.
 
Režisierius Patrickas Hughes'as privertė veiksmo juostų ekspertus, Sylvesterį Stallone ir Arnoldą Schwarzeneggerį rodyti geriausia, ką moka. Šį kartą jie išdarinės tokius dalykus, kurių šie guvūs senukai jaunystėje nė nesapnavo. Treškės ne tik Rembo ir Terminatoriaus kaulai. „Mechanikas“ Jason'as Statham'as su universaliu kariu Dolph'u Lundgren'u į kompaniją pasikvietė stiprią, vikrią ir seksualią kovos menų ekspertę Ronda Rousey. Įtampos „Nesunaikinamuose 3“ tiek, kad pats Chuckas Norisas neatlaikė. Jis nusprendė filmą saugiai žiūrėti kino salėje, o ne vaidinti jame.
 
Veiksmo filmas Jungtinės karalystės kino teatruose startuoja rugpjūčio 14 dieną.
Režisierius: Patrick Hughes
 
Vaidina: Sylvester Stallone, Arnold Schwarzenegger, Antonio Banderas, Jason Statham, Wesley Snipes, Mel Gibson, Harrison Ford, Dolph Lundgren, Jet Li ir kiti.
 
  

Žymos: Savaitės filmas, Arnoldas Schwarzeneggeris, Veiksmo filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai