forumcinemas.lt   |   2016-10-07

Savaitės filmas: „Šaunioji septyniukė“ („The Magnificent Seven “, JAV, 2016)

  
Savaitės filmas: „Šaunioji septyniukė“ („The Magnificent Seven “, JAV, 2016)
© forumcinemas.lt
„Šaunusis septynetas“ didžiuosiuose ekranuose atgimsta iš naujo.

Septyniese prieš armiją: į kino ekranus sugrįžta „Šaunioji septyniukė“. Legendinio japonų režisieriaus Akiros Kurosawos 1954 m. sukurta juosta „Septyni samurajai“ sulaukė neįtikėtino populiarumo ir tapo žanro klasika. Be to, jis laikomas vienu geriausių visų laikų filmų.

Po šešerių metų (1960-aisiais) Holivudas sukūrė savąją juostos versiją. Dabar, 2016-aisiais, „šaunusis septynetas“ didžiuosiuose ekranuose atgimsta iš naujo.
Nedidelį Meksikos kaimelį nusiaubia žiauraus nusikaltėlio Bartolomėjaus Bougo (aktorius Peteris Sarsgaardas) vadovaujama gauja – išžudo gyventojus, susigrobia jų turtą ir sudegina namus.
 
Viena iš nedaugelio išsigelbėjusiųjų, mergina, vardu Ema, kreipiasi pagalbos į žinomą „premijų medžiotoją“, nusikaltėlių siaubą Semą Čizolmą (akt. Denzelis Washingtonas). Rūstus, negailestingas, bet geros širdies ir teisingas atskalūnas negali atsakyti į neviltį puolusiai merginai.
 
Surinkęs dar šešis į save panašius kovotojus, pasižyminčius ypatingais sugebėjimais, Semas patraukia ieškoti Bartolomėjaus. Apie tai sužinojęs nusikaltėlis, vadovaujantis keliolika kartų gausesnei gaujai, iš pradžių tik nusijuokia. Tačiau jam bus lemta susidurti su pačiais negailestingiausiais teisingumo kariais, kurių įgūdžiai verti kur kas gausesnio būrio priešininkų.
 
Režisierius: Antoine‘as Fuqua.
 
Scenaristai: Akira Kurosawa, Richardas Wenkas, Hideo Oguni, Shinobu Hashimoto, Johnas Lee
Hancockas, Nicas Pizzolatto.
 
Vaidina: Ethanas Hawke‘ė, Peteris Sarsgaardas, Vinnie‘as Jonesas, Denzelis Washingtonas, Byung-hun Lee, Chrisas Prattas, Mattas Bomeris, Haley Bennett.
  

Žymos: Savaitės filmas

Komentarai

Naujausi straipsniai